Vegas Night Life Vegas Night Life

Vegas Night Life - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Vegas Night Life
Producent: NetEnt
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: х900
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

Interfejs Vegas Night Life Vegas Night Life to automat o średniej zmienności od NetEnt. Data premiery to 16 października 2020 r. Aby zapoznać się z interfejsem, możesz zagrać w demo za nominalne kredyty. Jako temat wybrano wycieczkę do Las Vegas.

RTP - 96%. Tabela wypłat zawiera zdjęcia tematyczne związane z życiem w luksusie. Najczęściej kombinacje składają się z klasycznych symboli. Na naszej stronie możesz zagrać w Vegas Night Life za darmo, aby sprawdzić ukryte parametry i wybrać strategię. Aby obstawiać prawdziwe zakłady, szukaj niezawodnego kasyna z uczciwymi wypłatami.

Recenzja Vegas Night Life Slot

Fabuła poświęcona jest wyprawie do Las Vegas. Aby gracze poczuli atmosferę luksusu i ekscytacji, twórca oprogramowania Vegas Night Life Win wykorzystał oryginalny obraz tematyczny. Przedstawia hotele, palmy, zabytki, diabelski młyn. Soundtrack - muzyka rytmiczna.

Główne pole automatu wideo składa się z 20 stałych linii, użytkownicy nie mogą zmienić tej liczby. Minimalny limit spinów to 0,20 monet, maksymalny to 100. 5 bębnów uruchamia się na 3 sposoby - ręcznie, z wykorzystaniem opcji autoplay, w trybie turbo. W tym drugim przypadku nie obracają się, wynik jest wyświetlany natychmiast.

Jak grać w automacie Vegas Night Life

Znaki specjalne Vegas Night Life Wszystkie czynności wykonuje się za pomocą klawiszy na konsoli sterowania. Po kliknięciu w symbol monety zostaje wybrany zakład na obrót. Aby uruchomić ręczny, naciśnij strzałkę. Automatycznie - na jednym trójkącie, w trybie turbo - na podwójnym. Klawisz z trzema paskami służy do zmiany ustawień, „I” - do otwierania tabeli płatności z ikonami i współczynnikami.

Początkujący docenią prostą rozgrywkę w Vegas Night Life. Stawka jest regulowana, spiny są aktywowane, po zatrzymaniu wyświetlany jest wynik. Losowość jest zapewniana za pomocą wbudowanego RNG. Płatne są kombinacje trzech, czterech lub pięciu identycznych ikon. Mechanika księgowa - od lewej do prawej. Nie ma gry przypadkowej, więc wygrane są natychmiast przekazywane na konto.

Podstawowe ikony to szczupak, pałka, tamburyn, serce, butelka szampana, pierścionek, zegarek, drogi samochód. Dziki to napis w języku angielskim o tej samej nazwie. Służy do zastąpienia utraconych obrazów i jest opłacany samodzielnie. Scatter - chip przeznaczony do aktywacji gry bonusowej Pick Me. Użytkownicy sami wybierają jedną z trzech nagród - Free Spins, Instant Win, Cash Stacker.

Tabela wypłat

  • maczuga i szczyt - x0,25/0,5/1; Vegas Night Life Paytable
  • tamburyn i serce - x0,5/1,5/3;
  • szampan - x1/2/5;
  • pierścień - x1,5/2,5/6;
  • godziny - x2/4/8;
  • samochód - x4/8/15.

RTP (teoretyczny zwrot deklarowany przez dewelopera) - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Vegas Night Life
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top