Disco Diamonds Disco Diamonds

Disco Diamonds - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Disco Diamonds
Producent: Play'n GO
RTP: 96.21%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: x10 000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Disco Diamonds Firma Play'n Go zaprezentowała automat Disco Diamonds 11 października 2020 roku z wybranym stylem disco jako tematem przewodnim. Twórcy oprogramowania wykorzystali technologie html 5 i js. Dzięki temu urządzenie uruchamia się w przeglądarce komputerowej, na smartfonie lub tablecie. Deklarowana jest duża wariancja. Aby wybrać strategię, możesz grać za darmo za kredyty.

RTP (zwrot teoretyczny) - 96,29%. Najczęściej upuszczanymi symbolami są klasyczne obrazki i wizerunki owoców. Możesz zagrać w demo Disco Diamonds na naszej stronie internetowej. Aby obstawiać prawdziwe zakłady, szukaj niezawodnego, sprawdzonego kasyna.

Recenzja Disco Diamonds Slot

Fabuła poświęcona jest dyskotece w stylu lat 80-tych. Tło - scena z dwoma posągami kotów po bokach, oświetlona promieniami Disco Diamonds Win reflektory. Wykorzystywana jest wizualizacja 3D. Do ścieżki dźwiękowej producent wybrał muzykę rytmiczną.

Nie ma wygrywających linii, kombinacje są dodawane na 243 sposoby. Minimalny limit zakładu na spin to 1 moneta, maksymalny to 100. Istnieją dwie opcje rozpoczęcia 5 bębnów - automatyczna i ręczna. W pierwszym przypadku wybierana jest liczba obrotów (10, 20, 50,75, 100).

Jak grać w slot Disco Diamonds

Znaki specjalne Disco Diamonds Konsola zarządzania jest intuicyjna. Stawkę wybiera się za pomocą przycisków „+/-”. Autoodtwarzanie rozpoczyna się po kliknięciu na trójkącie, a pojedynczy obrót - na podwójną strzałkę. Aby otworzyć tabelę wypłat z kursami i symbolami, po prostu kliknij „I”.

Rozgrywka w Disco Diamonds jest zrozumiała nawet dla początkujących. Musisz postawić zakład, uruchomić bębny i poczekać, aż się zatrzymają. Tworzenie kombinacji zależy od wbudowanego RNG, nie można samodzielnie wpływać na proces. Składają się z trzech, czterech lub pięciu ikon i są zawsze liczone od pierwszej kolumny. Przy obliczaniu wygranych stawka jest mnożona przez współczynnik.

Standardowe ikony obejmują wiśnie, cytryny, pojedyncze, podwójne i potrójne „Sztabki”, diamenty, siódemki w kolorze niebieskim, zielonym i czerwonym. Istnieją dwa specjalne symbole w kształcie kulek. Mirror - Wild, gold - Special Wild. Oba zastępują utracone obrazy, druga służy do aktywacji darmowych spinów. Kolejną specjalną ikoną jest Bonus w kształcie koła fortuny. Strzałka wskazuje rodzaj bonusu - mnożniki (maksymalnie - x50) lub darmowe spiny.

Tabela wypłat

  • wiśnia i cytryna - x0,1/0,2/0,5; Disco Diamonds Paytable
  • płytki „Bar” - x0,2/0,4/1;
  • zielona siódemka - x0,4/0,8/2;
  • niebieska siódemka - x0,6/1,2/3;
  • czerwona siódemka - x0,8/x1,6/4;
  • diament - x1/2/5.

Wnioskowany teoretyczny zwrot (RTP) - 96,29%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Disco Diamonds
Wszystkie gry producenta Play'n GO
Back to top