Warrior Graveyard Warrior Graveyard

Warrior Graveyard - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Warrior Graveyard
Producent: Nolimit
RTP: 96.15%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 25/6
Maks. wygrała: 9797
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Cmentarza Wojowników Warrior Graveyard to automat firmy Nolimit City, zaprezentowany 3 listopada 2020 roku. Stało się kontynuacją popularnej Barbarian Fury. Zastosowana mechanika xNudge, opracowana przez programistów twórcy oprogramowania. Rozpoczynając grę w demo Warrior Graveyard, użytkownicy docenią motyw - automat wideo jest poświęcony powstaniu zmarłych.

RTP (zwrot teoretyczny) - 96,15%. Zwykle upuszczane symbole obejmują obrazy zbroi i broni białej. Możesz grać za darmo, aby sprawdzić ukryte parametry i wybrać strategię. Pozostaje tylko wybrać niezawodne kasyno, w którym akceptowane są prawdziwe zakłady.

Recenzja gry Warrior Graveyard

Fabuła przypomina mroczną erę średniowiecza. Głównymi bohaterami byli wskrzeszeni zmarli. W tle Cmentarz wojowników duża wygrana Na zdjęciu cmentarz ze starymi nagrobkami; wizualizacja 3D służy wzmocnieniu atmosfery grozy. Soundtrack - niepokojąca muzyka.

Struktura pola głównego zawiera 25 stałych wierszy, których liczby nie można zmienić. Stawka na każdy z nich wynosi od 0,25 do 100 monet. 6 bębnów jest uruchamianych w dwóch trybach - automatycznym i pojedynczym spinie. W pierwszym przypadku wybierana jest liczba obrotów (10, 25, 50, 100, 250, 1000).

Jak grać w slot Warrior Graveyard

Znaki specjalne na cmentarzu wojowników Panel sterowania jest intuicyjny, nawet dla początkujących. Kwotę zakładu wybiera się po kliknięciu ikony dolara. Automatyczne spiny są uruchamiane poprzez kliknięcie na trójkącie, pojedyncze spiny - na okrągłej strzałce. Klawisz z trzema kropkami służy do otwierania tabeli wypłat.

Rozgrywka w Warrior Graveyard jest prosta - po zmianie ustawień perkusja zostaje wprawiona w ruch. Po ich zatrzymaniu wynik staje się znany, zależy to od wbudowanego algorytmu RNG. Zwycięskie kombinacje zawierają od trzech do sześciu identycznych symboli. Są punktowane od lewej do prawej.

Podstawowe ikony to młoty, topory, hełmy, miecze, tarcze. Portrety bohaterów upuszczone na ekran są rozciągane w pionie o trzy komórki. Czaszka to specjalny symbol Wild/Scatter. Dzięki funkcji xNudge porusza się w górę lub w dół. Mnożnik rośnie z każdą zmianą.

Po upuszczeniu z trzech do pięciu czaszek aktywowana jest funkcja Graveyard Spins. Gracze otrzymują od 8 do 12 darmowych spinów (w zależności od liczby ikon). Inną opcją bonusową są Death Spins z 14 darmowymi spinami. Gwarantowana za 6 symboli Scatter.

Tabela wypłat

  • topór - x0,16/0,36/1/2,8; Warrior Graveyard Paytable
  • kask - x0,2/0,4/1,2/2,8;
  • tarcza i miecz - x0,2/0,4/1,2/3;
  • szkielet z młotkiem - x0,2/0,48/1,4/3,2;
  • zombie z siekierą - x0,2/0,52/1,6/3,6;
  • bohater z zielonym mieczem - x0,24/0,56/1,8/4;
  • postać z tarczą - x0,24/0,6/2/5;
  • szkielet z krwawym mieczem - x0,32/0,72/2,4/6.

RTP (deklarowany procent zwrotu) - 96,15%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Warrior Graveyard
Wszystkie gry producenta Nolimit
Back to top