Leprechauns Magic Megaways Leprechauns Magic Megaways

Leprechauns Magic Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Leprechauns Magic Megaways
Producent: Red Tiger
RTP: 96.95%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Magiczny interfejs Leprechaunów Leprechauns Magic Megaways to automat od Red Tiger. Automat wideo został wydany jesienią 2020 roku. Twórca oprogramowania jako motyw przewodni wybrał mitologię irlandzką, której głównym bohaterem jest krasnoludek. Aby zapoznać się z projektem, możesz grać za darmo za kredyty.

RTP - 96,02%, deklarowana wysoka zmienność. Najczęściej powstają kombinacje oznaczeń kart i atrybutów mitycznych. Możesz zagrać w demo Leprechauns Magic Megaways na naszej stronie internetowej. W przypadku prawdziwych zakładów szukaj niezawodnego kasyna z uczciwymi wypłatami.

Recenzja gry Leprechauns Magic Megaways

Fabuła oparta jest na legendzie o krasnale z garnkiem złota. Aby gracze poczuli fantastyczną atmosferę, Leprechauns Magic Win Wykorzystywana jest grafika 3D. Tło - zdjęcie z zieloną łąką, kwiatami, strumieniem, stuletnim drzewem. Soundtrack - wesoła muzyka irlandzka.

Na głównym polu urządzenia znajduje się 10 stałych linii. Minimalny limit spinów to 0,20 monet, maksymalny to 4. Gracze mogą uruchomić 6 bębnów na trzy sposoby - używając autoodtwarzania, ręcznie, w trybie turbo.

Jak grać w automacie Leprechauns Magic Megaways

Magiczne postacie Leprechauns Dla wygody użytkowników interfejs jest maksymalnie uproszczony. Po kliknięciu „Stawka” stawka na obrót jest dostosowywana. Klawisz strzałki wybiera ręczny obrót, z dwoma trójkątami - tryb turbo, „Auto” - autoodtwarzanie. Są przyciski pomocnicze. „Wypłaty” - otwarcie tabeli wypłat z symbolami i kursami, „Pomoc” - zakładki z regułami.

Rozgrywka Leprechauns Magic Megaways jest intuicyjna. Stawka jest wybrana, spiny są aktywowane, po zatrzymaniu się bębnów wyświetlany jest wynik. Losowość zwycięskich kombinacji jest zapewniana za pomocą RNG.

Ostatnie wiersze w tabeli płatności zajmują oznaczenia kart do gry. Obrazy tematyczne to fajka, kapelusz, podkowa i portret głównego bohatera. Nie ma symbolu Wild, jest Scatter w postaci garnka ze złotem. Kiedy pojawią się 3 lub więcej takich ikon, rozpoczyna się gra bonusowa. Na pierwszym etapie musisz uruchomić koło fortuny, aby sprawdzić liczbę darmowych spinów.

Kolejną nagrodą jest rozszerzenie symboli. Po wypadnięciu zwycięskiej kombinacji symbole w niej zawarte zmieniają kolor na złoty. Potem następuje nowy spin. Jeśli na ekranie pojawią się co najmniej 3 z tych ikon, rozszerzają się one w pionie, aby wypełnić całą rolkę.

Tabela wypłat

  • dziesiątka, walet, dama - x01/0,2/0,3/1; Tabela wypłat Leprechauns Magic
  • rura i kapelusz - x0,3/0,6/0,8/1,5/3;
  • podkowa - x0,5/1/2/4/8;
  • krasnoludek - x1/2/5/10/25.

RTP (stosunek wygranych do zakładu) - 96,02%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Leprechauns Magic Megaways
Wszystkie gry producenta Red Tiger
Back to top