Mega Shark Mega Shark

Mega Shark - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Mega Shark
Producent: Amatic Industries
RTP: 95.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 1500
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Mega Shark Mega Shark to automat od producenta oprogramowania Amatic Industries. Data premiery to 17 października 2020 r. Deweloper wybrał motyw morski, bohaterami byli mieszkańcy oceanu. Aby zapoznać się z projektem i interfejsem, możesz zagrać w demo za nominalne kredyty.

RTP (zwrot teoretyczny) - 95%. Najczęściej wypadają kombinacje obrazów rozgwiazdy i ryb. W Mega Shark możesz grać za darmo na naszej stronie internetowej. Aby obstawiać prawdziwe zakłady, musisz znaleźć uczciwe kasyno z szybkimi wypłatami.

Recenzja automatu Mega Shark

Fabuła automatu wideo dotyczy życia w oceanie. Tło - zdjęcie przedstawiające podwodną roślinność oraz Mega Shark Win zatopiony statek. Grafika 3D służy do stworzenia odpowiedniej atmosfery. Ścieżka dźwiękowa to epicka melodia.

Struktura automatu składa się z 10 stałych linii, których liczby nie można zmienić. Minimalny zakład na spin to 10 monet, maksymalny to 3000. Istnieją 2 tryby aktywacji dla 5 bębnów - automatyczna gra i ręczna gra.

Jak grać w automacie Mega Shark

Znaki specjalne Mega Shark Klawisze na konsoli menu służą do sterowania rozgrywką. „+ \ -” - regulacja wysokości stawki. Dla tych, którzy chcą postawić maksymalnie, istnieje klucz „Maksymalny zakład”. Pojedynczy spin jest aktywowany po kliknięciu podwójnej strzałki, autoodtwarzanie - na „Autoodtwarzanie”.

Rozgrywka w Mega Shark jest intuicyjna dla wszystkich graczy. Stawka jest dostosowywana do wybranej strategii, bębny są uruchamiane. Zwycięskie kombinacje są dodawane losowo, wynik zależy wyłącznie od wbudowanego RNG. Płatne są łańcuchy trzech, czterech lub pięciu identycznych ikon. Stosowane są standardowe mechanizmy rachunkowości - od lewej do prawej.

Podstawowe ikony to rozgwiazda, ryba kulista, żółwie, rekiny. Nie ma dzikiego znaku. Istnieje symbol bonusu w postaci napisu w języku angielskim o tej samej nazwie. Nie opłacone samodzielnie. Gdy pojawią się 3 lub więcej ikon premii, aktywowane są darmowe spiny (od 25 do 30). Liczba darmowych spinów zależy od liczby zdjęć.

Koszt kombinacji, które są dodawane podczas dodatkowej gry, jest mnożony przez współczynnik x3. Runda może zostać przedłużona, jeśli pojawią się nowe symbole specjalne. Ważnym warunkiem jest układanie zdjęć sekwencyjnie, od lewej do prawej.

Tabela wypłat

  • gwiazda - x5/10/25/100; Mega Shark Paytable
  • pomarańczowo-żółta ryba - x10/40/150;
  • kula rybka - x20/50/200;
  • paski ryby i żółw - x40/200/400;
  • Bonus - х20/100/500;
  • rekin - x100/1000/5000.

Stosunek zakładów do wygranych (RTP) - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Mega Shark
Wszystkie gry producenta Amatic Industries
Back to top