Celtic Spirit Celtic Spirit

Celtic Spirit - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Celtic Spirit
Producent: Stakelogic
RTP: 96.01%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 2000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Celtic Spirit Automat do gry Celtic Spirit został stworzony wspólnie przez Reflex Gaming i Stakelogic. Do kolekcji automatów tematycznych dołączył w październiku 2020 r. Stopa zwrotu kaucji wynosi 96,01%. Podczas gry na bębnach pojawiają się dzikie zwierzęta, stylizowane nominały kart, biżuteria, amunicja i duch Celtów. Aby docenić zalety automatu i zapoznać się z jego funkcjami, sugerujemy grę w Celtic Spirit za darmo.

Recenzja gry Celtic Spirit Slot

Motywy celtyckie stały się podstawą do stworzenia automatu. Powszechnie znany jest związek człowieka z naturą, stąd też bębny Celtic Spirit wygrywa na tle malowniczych pól, wysokich gór i mieniącej się rzeki. W trakcie rozgrywki rozbrzmiewa przyjemna muzyka, ale jeśli chcesz, możesz ją wyłączyć naciskając przycisk z ikoną głośnika.

Twórcy zastosowali 5 bębnów z 20 stałymi linkami. Nie możesz zmienić parametrów, nawet jeśli strategia tego wymaga. Dostępne są zakłady na kwotę 1 monety o nominale 0,2-100 dolarów.

Jak grać w automacie Celtic Spirit

Prosta rozgrywka w Celtic Spirit pozwala nawet początkującym graczom szybko przyzwyczaić się do hazardu. Przed rozpoczęciem należy określić nominał monety za pomocą przycisków „+” i „-” znajdujących się po bokach pola „Zakład”. Po prawej stronie bębnów znajduje się klawisz strzałki. Jest przeznaczony do obracania rolek. Możesz także aktywować autoodtwarzanie, wybierając od 5 do 2500 obrotów.

Premie Celtic Spirit Po każdym obrocie bębnami na polu gry pojawiają się nowe symbole. Jeśli na linii pojawią się co najmniej trzy identyczne symbole (od skrajnej lewej pozycji), gracz otrzyma nagrodę. Wysokość nagrody zależy od liczby i rodzaju symboli.

Głównymi elementami są jeleń i wilk, tarcza i pierścień, rudowłosa dziewczyna i duch celtycki, a także stylizowane nominały kart. Istnieją specjalne symbole sukcesu graczy. Dziki to ikona z odpowiednim napisem. Dziki symbol uzupełnia kombinację, zastępując brakujące elementy. Ikona bonusowa to wizerunek rudowłosej dziewczyny. Jeśli pojawi się na 1, 3 i 5 bębnie (niekoniecznie w tej samej linii), to gracz otrzymuje nagrodę o współczynniku x2. Dodatkowo aktywowanych jest 6 darmowych spinów.

Podczas spinów bonusowych nad polem gry pojawia się okno. Wypada w niej pewien symbol, dzięki czemu Wild jest mocowany na bębnach lub dodawany jest do hazardzisty dodatkowy spin.

Tabela wypłat

  • J, Q - x0,2/0,4/2; Tabela wypłat Celtic Spirit
  • A, K - x0,2/0,4/3;
  • pierścień - x0,4/0,8/4;
  • tarcza - x0,6/1,6/6;
  • jeleń - x1/2,4/8;
  • wilk - x1/3/10;
  • duch Celtów - x2/4/12;
  • logo gry - x2/5/20.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,01%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Celtic Spirit
Wszystkie gry producenta Stakelogic
Back to top