Return of the Dead Return of the Dead

Return of the Dead - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Return of the Dead
Producent: Pragmatic Play
RTP: 96.71%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Return of the Dead wygrywa The Return of the Dead to wspólne dzieło studia Reel Kingdom i Pragmatic Play. Został wydany 26 października 2020 roku. Nowy automat przyciąga uwagę oryginalną fabułą i prostotą zasad. Aby zanurzyć się w atmosferze starożytnego Egiptu, dostawcy wybrali wizerunki faraona i poszukiwacza przygód, figurki bóstw i skarabeusza. RTP automatu online wynosi 96,71%. Aby zapoznać się ze wszystkimi cechami nowości, proponuje się zagrać w demo w Return of the Dead, używając wirtualnych kredytów na zakłady.

Recenzja Return of the Dead Slot

Fabuła oparta jest na przygodach w starożytnym Egipcie. Aby połączyć się z tematem, bębny są umieszczane w tle Return of the Dead - duża wygrana piramidy zanurzone w promieniach wschodzącego słońca. Dodatkowo zastosowano symbole fabularne i przyjemną ścieżkę dźwiękową.

Gra toczy się na 5 bębnach i 10 liniach. Możesz postawić od 1 do 10 monet na każdy obrót. Ich wartość nominalna waha się od 0,01 do 2,5 euro. Tworząc kombinacje nagród, gracze mogą wygrać do 5000 monet.

Jak grać w automacie Return of the Dead

Gra w Return of the Dead jest prosta i nieskomplikowana. Gracze muszą obstawiać zakłady zgodnie ze swoim doświadczeniem i wielkością depozytu. Aby to zrobić, kliknij przycisk „+” lub „-” znajdujący się z boku obracających się klawiszy strzałek. Otworzy się okno, w którym należy ustawić wartości w polach „Monety na linię” (liczba monet) i „Wartość monety” (nominały monet).

Premie Return of the Dead Po określeniu parametrów gracze powinni zakręcić bębnami. Proces odbywa się w trybie ręcznym lub automatycznym. W tym drugim przypadku należy kliknąć przycisk „Autoplay”, określić od 10 do 50 obrotów i wybrać parametry ich zatrzymania (wysokość wygranej lub przegranej, aktywacja darmowych spinów).

Głównymi bohaterami gry są poszukiwacz przygód, władca starożytnego Egiptu, figurka bóstwa, skarabeusza oraz stylizowane nominały kart. Za co najmniej trzy identyczne elementy na aktywnej linii są wypłacane zgodnie z ustalonymi kursami.

Oprócz głównych rysunków zapewniono specjalne symbole. Dzikie i rozproszone są połączone w tajemniczej księdze. Pojawiający się na bębnach może zastąpić brakujące obrazy i uzupełnić zwycięską kombinację. Jeśli co najmniej trzy książki zostaną upuszczone w dowolnym miejscu na polu (niekoniecznie w tej samej linii), gracze otrzymają nagrodę w wysokości 2-200 zakładów ogółem. Dodatkowo aktywowanych jest 10 darmowych spinów.

Tabela wypłat

  • 10, J, Q - x5/25/100; Tabela wypłat Return of the Dead
  • A, K - x5/40/150;
  • skarabeusz, figurka bóstwa - x30/100/750;
  • Faraon - x40/400/2000;
  • poszukiwacz przygód, książka - x100/1000/5000.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,71%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Return of the Dead
Wszystkie gry producenta Pragmatic Play
Back to top