Hexbreaker 3 Hexbreaker 3

Hexbreaker 3 - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Hexbreaker 3
Producent: IGT (International Game Technology)
RTP: 96.50%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 59049/5
Maks. wygrała: х6144
Funkcje: Darmowe spiny Megaways Jackpot

Wygrana w Hexbreaker 3 Automat Hexbreaker 3 to niezwykłe rozwiązanie od dewelopera IGT. Został wydany w październiku 2020 roku. Automat jest popularny ze względu na progresywny jackpot i wysoką stopę zwrotu depozytu (96,5%). Głównym bohaterem jest czarny kot, który pojawia się na bębnach wraz z 13 lalkami voodoo i innymi obrazkami symbolizującymi nieszczęście. Aby przetestować nowy produkt, proponuje się darmową grę Hexbreaker 3 na stronie.

Recenzja gry Hexbreaker 3 Slot

Fabuła automatu jest poświęcona magii Halloween i Voodoo. Każdy symbol reprezentuje serię problemów, ale z Hexbreaker 3 duża wygrana gracze będą zadowoleni ze swoich wygranych podczas tworzenia kombinacji nagród.

Rozrywka hazardowa odbywa się na 5 bębnach, ale generalnie wydajność automatu różni się od standardowej. Każda branża ma inną liczbę symboli i zamiast wygrywających linii, użyto tutaj do 59 049 kombinacji nagród. W przypadku zakładów oferowana jest tylko jedna moneta. Gracze mogą wybrać jego nominał z przedziału 0,01 - 30 dolarów. W miarę obracania się bębnów losowany jest progresywny jackpot.

Jak grać w automacie Hexbreaker 3

Twórcy zapewniają prostą i nieskomplikowaną rozgrywkę Hexbreaker 3, która pozwala szybko uchwycić istotę procesu. Bezpośrednio przed grą należy obstawiać zakłady, na które w polu „Zakład całkowity” przenoszone są „+” i „-”. Przycisk strzałki służy do obracania bębnami, a dwie strzałki do aktywacji autoodtwarzania.

Bonus za Hexbreaker 3 Po każdym obrocie symbole na polu ulegają zmianie. Tutaj pojawiają się kolory kart (trefl, piki, tamburyn, serca), solniczka z rozlaną solą, laleczka Voodoo, numer 13, czarny kot i kruk. W grze dostępnych jest od 243 do 59 049 kombinacji nagród, które są utworzone z grupy identycznych elementów. Początkowo nie cały bęben jest wypełniony symbolami. Jeśli podkowa wypadnie, to rozszerza możliwości, dodając dodatkowe elementy do pionu. Jednocześnie rośnie liczba kombinacji do otrzymywania płatności.

Oprócz standardowych symboli twórcy wykorzystali specjalne elementy. Wild jest wykonany w formie logo gry, uzupełnia kombinacje do wygrania. Co najmniej trzy ikony z napisem „Bonus” aktywują tryb darmowych spinów. Możliwe jest również, że pojawi się czarny kot, który miesza wszystkie symbole i zmniejsza liczbę kombinacji nagród.

Tabela wypłat

  • trefl, kier, pik, karo - x15/15/15; Tabela wypłat Hexbreaker 3
  • Lalka Voodoo - x5/5/5;
  • solniczka - x5/5/5;
  • 13 - x10/10/10;
  • kruk - x10/10/10;
  • czarny kot - x15/15/15.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,5%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Hexbreaker 3
Wszystkie gry producenta IGT (International Game Technology)
Back to top