Luxury Club Luxury Club

Luxury Club - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Luxury Club
Producent: Spinomenal
RTP: 95.80%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х5000
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Luxury Club Automat do gry Luxury Club został ogłoszony przez twórców firmy Spinomenal 26 października 2020 roku. Nowość łączy w sobie elementy klasycznych automatów i urządzeń tematycznych. Wynika to z zastosowanych symboli. Na bębnach pojawiają się standardowe wiśnie i „batony”, a także kostki, karty i ruletka.

Stopa zwrotu depozytu w slocie wynosi 95,8%. Aby zapoznać się z regulaminem i parametrami, zaleca się grę za darmo w Luxury Club na stronie.

Recenzja automatu Luxury Club

Twórcy Spinomenal wypuścili automat, który po aktywacji gracze poczują się jak goście Zwycięstwo Luxury Club prawdziwa sala gier. Pomimo podobieństwa do klasyków gatunku, urządzenie znacznie różni się od zwykłych wersji 777. Do dyspozycji graczy jest 5 bębnów przeciętych 10 stałymi liniami. Do zakładów jest dostępna tylko 1 moneta. Jego wartość nominalna waha się od 0,01 do 10 dolarów. Jeśli gra się powiedzie, zakład zostanie zwiększony 500 razy.

Jak grać w automacie Luxury Club

Zadaniem graczy jest wybranie optymalnej liczby monet, zakręcenie bębnami i odebranie nagrody. Zakłady są dokonywane za pomocą przycisków „-” i „+” znajdujących się po bokach bloku „Per Line”. Po wybraniu wartości należy aktywować obracanie rolek ręcznie (klawisz centralny) lub w trybie automatycznym („Auto Play”).

Rozgrywka w Luxury Club jest tak prosta, jak to tylko możliwe. Z każdym obrotem symbole zmieniają się na polu gry. Sekwencja trzech do pięciu identycznych elementów w jednej linii to kombinacja nagród wypłacana po stałych kursach.

Bonusy Luxury Club Głównymi symbolami w grze są nominały kart, wiśnie i „sztabki”, kostki i diamenty. Dodatkowo stosowane są specjalne elementy, które zwiększają prawdopodobieństwo sukcesu. Należą do nich cztery asy (Scatter), dziewczyna z kartami (Wild), ruletka (Bonus).

Runda nagród odbywa się w osobnym oknie. Aby go aktywować, potrzebujesz co najmniej trzech ruletek na linii. Przed graczem pojawi się trzypoziomowe „koło fortuny”. Obracając go, gracz otrzyma nagrodę w postaci mnożnika lub dodatkowego spinu. Możliwe jest również przejście do następnego poziomu, na którym oferowane są wyższe nagrody.

Kolejnym bonusem od twórców jest możliwość zakupu darmowych spinów. Gracze nie muszą czekać na pojawienie się symboli Scatter. Wystarczy kliknąć przycisk „Kup funkcję” i określić żądaną stawkę. Kwota, która ma zostać wpłacona za spiny, zostanie obliczona automatycznie. Gdy gracz wyrazi zgodę i środki zostaną wypłacone z salda, pojawi się okno z pięcioma kartami. Gracz musi wybrać jeden z nich, aby określić liczbę darmowych spinów (od 10 do 50).

Tabela wypłat

  • 10 - x5/15/50; Tabela wypłat Luxury Club
  • J, Q - x5/20/75;
  • A, K - x5/25/100;
  • wiśnie, kostki - x10/50/150;
  • „Sztabki” - x15/60/250;
  • diamenty - x20/80/500;
  • dziewczyna z kartami - -/-/500.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 95,8%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Luxury Club
Wszystkie gry producenta Spinomenal
Back to top