Happy Ape Happy Ape

Happy Ape - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Happy Ape
Producent: Habanero
RTP: 96.66%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 15/5
Maks. wygrała: x11 070
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Happy Ape wygrywa Deweloperzy Habanero wypuścili automat Happy Ape. Zostało ogłoszone w październiku 2020 roku. Slot rozszerzył kolekcję rozrywki dzięki tematycznemu projektowi i grafice 3D. Jego RTP wynosi 96,7%. Głównym bohaterem jest małpi król, który znajduje się z boku bębnów. Obserwuje pojawienie się symboli owoców na polu, reagując na tworzenie się kombinacji. Aby zapoznać się z funkcjami urządzenia, warto zagrać w wersję demonstracyjną w Happy Ape bez wydawania pieniędzy.

Recenzja Happy Ape Slot

Fabuła automatu oparta jest na przygodach w dżungli. Tutaj możesz znaleźć zagubione skarby, w Happy Ape - duża wygrana co pomoże zabawnemu naczelnemu. Gra toczy się na 5 bębnach i 15 liniach, których liczba jest stała. Gracze mogą postawić od 1 do 10 monet, wybierając ich nominał w przedziale 0,01-20 dolarów. Kiedy wypadną zwycięskie kombinacje, możesz otrzymać nagrodę przekraczającą stawkę 500 razy.

Jak grać w automacie Happy Ape

Prosta i intuicyjna rozgrywka w Happy Ape pozwala na udaną grę zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom. Bezpośrednio przed obróceniem bębnów należy wybrać liczbę monet („Poziom zakładu”) i ich nominał („Moneta”). Gracze mogą również postawić maksymalny zakład jednym kliknięciem („Bet Max”). Obroty są aktywowane przez naciśnięcie środkowego przycisku z trójkątem. W razie potrzeby dostępny jest automatyczny tryb gry.

Bonus Happy Ape Nagrody są przyznawane, gdy na linii pojawi się grupa identycznych symboli. Kombinacja musi składać się z co najmniej trzech ikon z lewego bębna. Głównymi symbolami automatu online są kolory karciane (trefl, pik, kier, tamburyn), orzechy kokosowe i śliwki, gruszki i pomarańcze.

Automat posiada bonusowe ikony. Wild to banan, który może zastąpić brakujące elementy i uzupełnić kombinację do płatnego. Rozproszenie jest wykonane w postaci maski. Co najmniej trzy ikony Scatter aktywują tryb darmowych spinów.

Kolejnym elementem nagrody jest klucz. Pojawiając się na bębnie, otwiera skrzynię znajdującą się nad polem gry, w której znajduje się mnożnik Wild, Scatter, x2 lub x3.

Jeśli rotacja się nie powiedzie, można aktywować funkcję nagród „Ape Smash Feature”. Małpa siedząca po lewej stronie bębnów wskakuje na środek pola, rozdziela 3-6 losowych symboli. W ich miejsce pojawiają się nowe obrazy, co zwiększa szansę na uformowanie zwycięskiej kombinacji.

Tabela wypłat

  • tamburyn - x3/10/20; Happy Ape Paytable
  • trefl - x3/10/30;
  • serca - x5/15/50;
  • szczyty - x5/50/75;
  • gruszki - x10/75/200;
  • śliwki - x10/100/300;
  • pomarańcze - x15/200/400;
  • orzechy kokosowe - x20/250/500.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,7%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Happy Ape
Wszystkie gry producenta Habanero
Back to top