Age of the Gods Norse Book of Dwarfs Age of the Gods Norse Book of Dwarfs

Age of the Gods Norse Book of Dwarfs - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5
Age of the Gods Norse Book of Dwarfs

Opis

Nazwa gniazda: Age of the Gods Norse Book of Dwarfs
Producent: PlayTech
RTP: 95.66%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 50/5
Maks. wygrała: x10 000
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

Wygrywa Age of the Gods Norse Book of Dwarfs Playtech zaprezentował swoją kolejną nowość w 2020 roku - automat Age of the Gods Norse Book of Dwarfs z RTP 95,22% i jackpotem. Jej fabuła jest poświęcona epickiej atmosferze skandynawskich mitów i hojności starożytnych bogów. Z bonusów wchodzą tutaj darmowe spiny, specjalne symbole i dodatkowe poziomy, dzięki czemu możesz wygrać jeszcze większą kwotę.

Możesz spróbować zagrać w Age of the Gods Norse Book of Dwarfs za darmo na naszej stronie internetowej. Możesz również znaleźć tutaj odpowiednie kasyno z tym automatem do zakładów na pieniądze.

Przegląd automatów do gry Age of the Gods Norse Book of Dwarfs

Temat projektu automatu hazardowego całkowicie przyciągnie uwagę, ponieważ wszystkie symbole, interfejs i bonusy Age of the Gods Norse Book of Dwarfs Mega wygrywa rundy będą oparte na fabule i wprowadzą Cię w najbardziej wpływowe postacie w mitologii. Nawet zdjęcia, które przynoszą najmniejsze nagrody pieniężne, są zaprojektowane w formie run.

Format pola gry to 5x5. Ikony zmieniają się wzajemnie podczas obrotu, przed którym gracz musi wybrać odpowiedni zakład (od 0,1 monety do 500 na obrót). Jest tylko 50 linii wygranych dla kombinacji.Kombinacje są liczone, jeśli te same ikony pojawiają się na jednej z linii nagród od lewej do prawej.

Jak grać w automat Age of the Gods Norse Book of Dwarfs

Premie z Age of the Gods Norse Book of Dwarfs Gra Age of the Gods Norse Book of Dwarfs jest prosta i nieskomplikowana. Pod polem gry znajduje się panel z przyciskami do regulacji tempa i przyciskami do innych ustawień. Po prawej stronie znajdują się trzy okienka informacyjne, które wyświetlają wielkość jackpotów.

W grze możesz zdobyć duże nagrody dzięki dwóm specjalnym symbolom: Wild i Scatter. Pierwsza, oprócz budowania łańcuchów do obliczania wypłat nagród, dodatkowo zastępuje podstawowe ikony dla częstszych kombinacji. Rozrzut z trzech losowych pozycji uruchamia darmowe spiny. Na polu powinny znajdować się co najmniej trzy takie znaki (lokalizacja nie jest ważna, ponieważ nie jest związana z aktywnymi liniami). Podczas darmowych spinów oczekuje się, że nagrody będą wynosić 10 000-krotność całkowitego zakładu na spin.

Tabela wypłat

 • pomarańczowa runa - x5/10/20; Tabela wypłat Age of the Gods Norse Book of Dwarfs
 • czerwona runa - x5/10/25;
 • zielona runa - x5/10/30;
 • fioletowa runa - x5/15/35;
 • niebieska runa - x10/15/40;
 • Bóg wikingów - x10/20/50;
 • bóg magii - x15/25/80;
 • bóg słońca - x25/50/200;
 • bogini ognia - x20/30/100;
 • bóg wojny - x40/100/300;
 • Dziki - x50/150/500.

Przypomnijmy, że RTP w slocie jest wysoki - deklarowany przez producenta na 95,22%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Age of the Gods Norse Book of Dwarfs
Wszystkie gry producenta PlayTech
Back to top