Titan Thunder Wrath of Hades Titan Thunder Wrath of Hades

Titan Thunder Wrath of Hades - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Titan Thunder Wrath of Hades
Producent: Quickspin
RTP: 96.25%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: x15 098
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Titan Thunder Wrath of Hades wygrywa Listopad 2020 od dewelopera Quickspin - automat do gry Titan Thunder Wrath of Hades. Ta gra jest tematyczną kontynuacją pierwszej wersji urządzenia, zaprezentowanej w 2018 roku.

Każdy gość na naszej stronie może sprawdzić wartość RTP na poziomie 96,25%, jeśli zdecyduje się zagrać w Titan Thunder Wrath of Hades za darmo, czyli w trybie demonstracyjnym. W przypadku zakładów w trybie testowym dostępnych jest 5000 kredytów. Gniew olimpijskiego boga Hadesa na ekranie maszyny będzie epicki.

Recenzja gry Titan Thunder Wrath of Hades

Element graficzny gry stoi na wysokim poziomie. Pole gry jest reprezentowane przez pięć rolek, na których Titan Thunder Wrath of Hades Big Win obrazy wolumetryczne na niebieskim tle obracają się. Akompaniament muzyczny uzupełnia temat. Tryb podstawowy jest wizualnie standardowy. W trakcie aktywacji rundy bonusowej gracz zostaje przeniesiony z głównego ekranu w otwarte wrota podziemi, a muzyka wznosi się nieco wyżej i staje się dramatyczną balladą. Runda bonusowa jest zdecydowanie klimatyczna.

Parametry gry są następujące: 5 bębnów, 25 stale aktywnych linii, kurs waha się od 0,25 do 100 monet na spin.

Jak grać w Titan Thunder Wrath of Hades Slot

Postacie specjalne Titan Thunder Wrath of Hades Rozgrywka Titan Thunder Wrath of Hades jest standardowa dla Quickspin. Panel kontrolny znajduje się pod obracającymi się bębnami i pozwala na regulację wielkości zakładu oraz tryb wirowania: automatyczny, przyspieszony lub pojedynczy.

Po zatrzymaniu rotacji linie będą liczyć kombinacje składające się z trzech lub więcej identycznych symboli i znajdują się od pierwszego lewego bębna. Dziki pomoże dodać łańcuchy, Zeus jest w grze. W slocie znajduje się również Scatter; łatwo go rozpoznać po obrazie Hadesa na nim. To on wyśle gracza do lochu dla zysku. W sumie aktywowanych jest 8 darmowych spinów.

Ponadto deweloper zainwestował w urządzenie 3 jackpoty. Każdy z nich jest aktywowany symbolami przedstawiającymi złotą boginię. Ale aby zdobyć jeden z trzech jackpotów, potrzebujesz złotej monety, aby całkowicie wypełnić ekran, tj. powinno być 15 ikon.

Tabela wypłat

  • gniazdo - x0,2/1/2; Tabela wypłat Titan Thunder Wrath of Hades
  • królowa - x0,2/1/2;
  • król - x0,2/1/2;
  • as - x0,4/1/2;
  • wieniec laurowy - x1/2/8;
  • złoty puchar - x1/4/12;
  • orzeł - x1/6/16;
  • Olympus - x2/10/20;
  • Zeus - x2/10/20.

RTP w slocie Titan Thunder Wrath of Hades wynosi 96,25%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Titan Thunder Wrath of Hades
Wszystkie gry producenta Quickspin
Back to top