Path of Destiny Path of Destiny

Path of Destiny - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Path of Destiny
Producent: Red Tiger
RTP: 94.79%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 1380
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Path of Destiny Deweloper Red Tiger Gaming zaprezentował automat Path of Destiny 5 listopada 2020 roku. Gra osadzona jest w temacie kultury Wschodu, ale nie jest to kolejny azjatycki stereotyp, a solidna wersja kultury wedyjskiej. Gość demo naszego portalu będzie mógł grać przez całą dobę i przez długi czas: na koncie jest 1000 kredytów. RTP w grze wynosi 96%. Slot jest wyposażony w symbole bonusowe, rundy i duże jackpoty. Możesz teraz zacząć grać za darmo.

Recenzja automatu Path of Destiny

Ekran podzielony jest na 5 obracających się bębnów, które są otoczone złotymi rzeźbionymi wzorami. Na samych paskach będzie Path of Destiny wygrywa pojawiać się zdjęcia, które tematycznie oddają cały zamysł producenta. Kwiaty lotosu, urządzenia do ceremonii parzenia herbaty, bóg Ganesha, złota moneta i inne całkowicie zanurzą Cię w atmosferze. W sumie przygotowanych jest 20 linii do tworzenia kombinacji w szczelinie. Są stale aktywni. Szybkość wirowania można regulować w zakresie od 0,20 monet do 100. Istnieją automatyczne obroty do 100 obrotów na raz, z możliwością ich zatrzymania po osiągnięciu określonej wartości straty. Zabawa luksusowymi zdobieniami przebiega bez pośpiechu, zwłaszcza naliczanie dużej nagrody - wizualizacja efektów może zająć prawie minutę.

Zagraj na automacie Path of Destiny

Premie Path of Destiny Rozgrywka w Path of Destiny jest minimalistyczna, dzięki czemu łatwo dostosować parametry nawet nowicjuszowi w świecie emocji. Gracz musi ustawić wielkość zakładu, włączyć spin okrągłym klawiszem i czekać na wynik nagrody. Dziki w postaci złotej monety z Ganesha pomoże tworzyć łańcuchy. Gdy pojawi się na polu, zaczyna się obracać. Wykonuje kilka tur, zanim stanie się jednym z podstawowych symboli. Wild może również wypełnić pozycje 3x3 na ekranie, taki wygląd poprzedza wielką wygraną. W procesie występuje również Scatter w postaci napisu Lacky Spins. Wypada na 1, 3 i 5 pionowych paskach. Ten symbol uruchamia 10 darmowych spinów z trzech losowych pozycji. Podczas darmowej rundy darmowe spiny można przedłużyć o 5 obrotów bez opłaty. Aby to zrobić, ikony bonusowe Lacky Spins powinny pojawić się na bębnach 1 i 5.

Tabela wypłat

  • dziesięć - x8/16/68; Tabela wypłat Path of Destiny
  • gniazdo - x8/16/68;
  • dama - x8/16/68;
  • król - x16/38/138;
  • as - x16/38/138;
  • kwiat lotosu - x38/68/188;
  • naczynia do herbaty - x38/68/188;
  • figurka - x38/68/188;
  • maska totemowa - x138/368/1380.

RTP w Path of Destiny wynosi - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Path of Destiny
Wszystkie gry producenta Red Tiger
Back to top