Nicer Dice 40 Nicer Dice 40

Nicer Dice 40 - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Nicer Dice 40
Producent: Amatic Industries
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: х12000
Funkcje: Darmowe spiny

Ładniejszy interfejs Dice 40 Nicer Dice 40 to licencjonowany automat w stylu retro. Zaprezentowała go firma Amatic, premiera miała miejsce 12 listopada 2020 roku. Nie ma wyraźnego motywu, projekt jest uproszczony do granic możliwości. Jeśli grasz w wersję demonstracyjną, możesz cieszyć się tym procesem i poznać zasady.

Podany zwrot (RTP) wynosi 95%. Kombinacje składają się z klasycznych symboli, do których należą obrazy owoców. Aby sprawdzić ukryte parametry i wybrać skuteczną taktykę finansową, możesz zagrać w Nicer Dice 40 za darmo na naszej stronie internetowej. Aby obstawić prawdziwe pieniądze, wybierz niezawodne i sprawdzone kasyno z uczciwymi wypłatami.

Nicer Dice 40 Slot Recenzja

Twórca oprogramowania wykorzystał w projekcie kolory czerwony i czarny. Obraz w tle pokazuje odtwarzanie Ładniejsze kości 40 wygranych kostki. W przeciwieństwie do starych jednorękich bandytów istnieje wizualizacja 3D. Symbole zawarte w kombinacji są powiększone i wyróżnione.

Pole główne emulatora składa się z 5 rolek i 40 zawsze aktywnych linii, których liczby nie można zmienić. Gracze mogą niezależnie dostosować tylko wielkość zakładu na spin. Minimalna to 40 monet, maksymalna to 3000. Nie ma przypadkowej gry. Największa nagroda to 40 000 żetonów. Jest to gwarantowane, jeśli wszystkie komórki na głównym polu są wypełnione siódemkami.

Jak grać w automacie Nicer Dice 40

Ładniejsze kości 40 znaków specjalnych Wszystkie czynności wykonuje się za pomocą standardowych przycisków na konsoli sterowania. Wielkość całkowitego zakładu wybiera się poprzez kliknięcie „+” i „-” obok napisów „Zakład”. Kliknięcie podwójnej strzałki powoduje aktywację trybu pojedynczego wirowania. Aby rozpocząć autoodtwarzanie, musisz kliknąć „Autoodtwarzanie”. Używając "?" Otwiera się tabela płatności z symbolami, współczynnikami i regułami.

Ładniejsza rozgrywka w Dice 40 jest intuicyjna nawet dla początkujących. Ustawienia zmieniane są z uwzględnieniem osobistych preferencji, wynik jest wyświetlany w momencie zatrzymania się bębnów. Płatne są nagrody za kombinacje 3, 4 lub 5 identycznych wzorów. Powstają z klasycznych obrazów owoców. Im więcej zdjęć, tym większy rozmiar promocji.

Nie ma ikony Scatter, jedynym specjalnym znakiem jest Wild w postaci czerwono-żółtej siódemki. Ma na celu zastąpienie utraconych symboli i jest opłacany samodzielnie. Nie ma darmowych spinów ani innych opcji bonusowych.

Tabela wypłat

  • wiśnia - x5/10/50; Nicer Dice 40 Paytable
  • cytryna i pomarańcza - x10/20/100;
  • winogrona i śliwki - x20/40/300;
  • arbuz - x40/100/400;
  • siedem - x80/400/1000.

RTP (stosunek zwycięskich kombinacji do przegranych kombinacji w procentach) - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Nicer Dice 40
Wszystkie gry producenta Amatic Industries
Back to top