Cowboys Gold Cowboys Gold

Cowboys Gold - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Cowboys Gold
Producent: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 6065
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Cowboys Gold Twórcy Pragmatic Play zaprezentowali automat do gry Cowboys Gold. Został wydany w listopadzie 2020 roku i charakteryzuje się wysoką stopą zwrotu depozytów (96,5%). Slot jest interesujący ze względu na swoje działanie; tutaj wybrane są symbole fabuły i ścieżka dźwiękowa odpowiadająca tematowi. Na boisku pojawiają się kowboje, broń, nominały kart. Możesz bez ryzyka zapoznać się z funkcjami automatu, dla którego oferowana jest darmowa gra w Cowboys Gold.

Przegląd Gold Slot Cowboys

Fabuła oparta jest na przygodach na Dzikim Zachodzie. Gracze są zaproszeni do poszukiwania złota, aktywując spin 5 bębnów. Liczba linii wynosi 10, parametr się nie zmienia. Wysokość zakładów waha się w przedziale 1-10 monet o nominałach od 0,01 do 1 dolara. Grając na automacie, gracze będą mogli otrzymać maksymalną nagrodę x6 065.

Jak grać w automacie Cowboys Gold

Gra na automacie Cowboys Gold nie jest trudna. Zadaniem jest obstawianie zakładów poprzez wybranie akceptowalnej liczby monet i ich Cowboys Gold wygrywa wartość nominalna. Do tego służą odpowiednio przyciski „Monety w wierszu” i „Wartość monety”. Okno wyboru zakładów jest otwierane przez naciśnięcie „+” lub „-” po bokach klawisza strzałki, który służy do uruchamiania spinów.

Rozgrywka w Cowboys Gold jest standardowa. Podczas kręcenia się rolek na polu zmieniają się symbole. Mogą tworzyć zwycięską kombinację. Aby to zrobić, na linii powinna pojawić się sekwencja od trzech do pięciu identycznych symboli (od skrajnego lewego pionu).

Główne elementy to siedmiu kowbojów, nominały kart, ostrogi, butelka whisky, rewolwery, podkowa. Pojawiają się w przypadkowej kolejności. Osobliwością jest to, że wszyscy kowboje mogą tworzyć ze sobą kombinacje.

Premia za złoto Cowboys Automat posiada specjalne symbole. Uzupełnieniem kombinacji jest Wild, wykonany w formie ikony z identycznym napisem. Czaszka w kapeluszu to bonus. Pojawia się na rolkach 2–4. Gracze otrzymują 10 darmowych spinów. Jeśli podczas darmowych spinów ponownie wypadną trzy czaszki na bębny, zostanie przyznanych 5 kolejnych spinów z mnożnikiem x2. Dodatkowe spiny można uzyskać nie więcej niż trzy razy. Mnożnik nagród wzrasta z x2 do x5.

Podczas gry na 5 bębnie może wypaść kowboj w różowej masce. Zapewnia dodatkowe płatności. Gracze otrzymają nagrodę za każdego kowboja znajdującego się na boisku.

Tabela wypłat

  • J, Q - x5/10/25; Tabela wypłat Cowboys Gold
  • A, K - x5/25/50;
  • kowboje - x10/50/100;
  • ostrogi - x20/100/200;
  • whisky - x25/100/250;
  • broń - x30/150/500;
  • podkowa - x50/200/750.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,5%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Cowboys Gold
Wszystkie gry producenta Pragmatic Play
Back to top