The Story of Alexander II The Story of Alexander II

The Story of Alexander II - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4.5/5

Opis

Nazwa gniazda: The Story of Alexander II
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 50/5
Maks. wygrała: х250
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

The Story of Alexander II wygrywa Automat The Story of Alexander II został wydany przez twórców firmy EGT. Zaktualizowana wersja automatu z RTP 95% została ogłoszona w listopadzie 2020 roku. Tematem maszyny jest starożytna Grecja, a na jej głównego bohatera wybrano Aleksandra Wielkiego. Na rolkach pojawiają się nominały kart, biżuteria, zwierzęta. Aby docenić zalety automatu, zaleca się zagranie w wersję demonstracyjną The Story of Alexander II.

Recenzja automatu The Story of Alexander II

Pięciobębnowy automat wrzutowy przyciąga uwagę ogromną liczbą linii. Jest ich dokładnie 50, parametr jest ustalony. Minimalny zakład to 50 monet, maksymalny to 1000. Jeśli się powiedzie, inwestycja zostanie zwiększona 10 - 250 razy.

Jak grać na automacie The Story of Alexander II

Rozgrywka w The Story of Alexander II jest standardowa. Przed rozpoczęciem gry musisz wybrać liczbę monet, klikając Historia wielkiej wygranej Aleksandra II przycisk z odpowiednią wartością („50”, „100”, „250”, „500”, „1000”). Rozpoczyna to obrót rolek. Dostępny jest również automatyczny tryb gry, który aktywuje się za pomocą przycisku ze strzałką.

Po spinach na polu pojawiają się nowe symbole. Twórcy wybrali stylizowane nominały kart, biżuterię, zwierzęta, Aleksandra Wielkiego i jego towarzysza, skrzynię skarbów i słonia bojowego.

Aby zbliżyć się do zwycięstwa, zastosowano specjalne symbole. Dziki to koń. Występuje na 2 - 5 bębnach. Element dziki nie tworzy niezależnych kombinacji. Ale może uzupełnić zwycięskie kombinacje, zastępując brakującą ikonę.

Bonus Historia Aleksandra II Punktem rozproszonym jest latarnia morska. Pojawia się na bębnach 1, 3 i 5 podczas głównej gry. W takim przypadku uruchomionych jest 10 darmowych spinów z bonusem jokera. Jeśli Wild pojawi się na bębnach podczas darmowych spinów, pozostanie na swoim miejscu do końca mini-gry. Nagrody otrzymane podczas darmowych spinów są obliczane według stałych kursów bez mnożników.

Aby zwiększyć kwotę nagrody, oferowana jest gra ryzyka. Jest uruchamiany na żądanie gracza. Zadanie polega na odgadnięciu koloru koloru karty. Przy właściwym wyborze nagroda jest podwojona.

Ciekawy rysunek czteropoziomowego progresywnego jackpota. Wysokość nagrody rośnie z każdym zakładem. Każdy poziom jest oznaczony kolorem kart (rosnąco: trefl, karo, kier, pik). Gra rozpoczyna się losowo, zadaniem jest otwieranie komórek. Gdy tylko te same kolory pojawią się na 3 z 12 bloków, zostanie przyznany jeden z jackpotów.

Tabela wypłat

  • 9, 10 - x10/20/100; Tabela wypłat The Story of Alexander II
  • J, Q - x10/30/100;
  • A, K - x20/40/100;
  • dzban, hełm - x20/50/125;
  • skrzynia skarbów, słoń - x25/75/150;
  • Aleksander, jego towarzysz - x25/100/250.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do The Story of Alexander II
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top