Thunder Shields Thunder Shields

Thunder Shields - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Thunder Shields
Producent: iSoftBet
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: 4035
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Thunder Shields Tematyczny automat do gry Thunder Shields to rozrywka twórców firmy iSoftBet. Został ogłoszony w listopadzie 2020 roku. Slot jest interesujący pod względem designu i rozgrywki, ma wysoką stopę zwrotu. Twórcy ustawili RTP na 96%. Często upuszczanymi symbolami są skandynawscy wojownicy, nominały kart, tarcze i broń. Każdy hazardzista może zagrać w Thunder Shields za darmo, aby zapoznać się z nowościami.

Recenzja automatu Thunder Shields

Fabuła automatu oparta jest na przygodach na ziemiach skandynawskich. Razem z odważnymi Wikingami będziesz musiał przejść drogę wojny i zdobyć jackpot. Gra wykorzystuje 5 bębnów i 40 aktywnych linii. Gracze mogą postawić tylko 1 monetę, której nominał waha się w przedziale 0,01-1 dolara. Maksymalny współczynnik wypłaty to x4,035.

Jak grać w slot Thunder Shields

Rozgrywka w Thunder Shields nie wzbudzi wątpliwości u zwykłych gości wirtualnego kasyna. Do gry potrzebujesz Thunder Shields wygrywają wybierz akceptowalny poziom ryzyka i zakręć bębnami. Aby obstawić zakłady, gracz musi kliknąć przycisk z monetą. Otworzy się okno z etykietą „Wartość monety”. Tutaj możesz wybrać nominał monety i wyświetlić całkowitą kwotę inwestycji na spin („Całkowity zakład”).

Symbole zmieniające się po obróceniu się bębnów mogą tworzyć zwycięską kombinację. W tym celu konieczne jest, aby na aktywnej linii znalazło się od 3 do 5 identycznych obrazów. Sekwencja powinna pojawiać się od lewej do prawej (od skrajnego bębna). Inne kombinacje są ignorowane.

Premie Thunder Shields Aby zwiększyć szanse na sukces, automat wykorzystuje specjalne symbole i funkcje nagród „Mystery Spins”, „Colossal Respins”, „Hold and Win”. Automat do gier Wild - młotek. Uruchamia funkcję „Colossal Respins”. W tym przypadku bębny 1 i 2 są łączone w celu utworzenia masywnych symboli 2x2. Dodatkowo aktywowany jest respin. Kiedy Wild ponownie wypadnie, następny jest dodawany do połączonych bębnów. W przypadku czterech pionów aktywowany jest mnożnik x2 lub więcej.

Mystery Spins to tajemnicze symbole, które wypadają w klastrach. Po zakończeniu rotacji zamieniają się w jeden z elementów automatu. Funkcja uruchamia się losowo.

Co najmniej sześć obrazków złotej tarczy aktywuje grę premiową „Hold and Win”. Dostępne są tutaj 3 respiny, podczas których ikony Cash Shield są naprawiane. Kiedy pojawiają się nowe tarcze, aktywowana jest jedna z funkcji: dwukrotne zwiększenie nagród, odebranie nagród z pola, odpalenie dodatkowego bębna, zwiększenie wielkości płatności dostępnych na boisku lub dodanie kolejnego respina.

Tabela wypłat

  • 10, J - x2/4/20; Tabela wypłat Thunder Shields
  • K, Q - x3/6/30;
  • A - x4/8/40;
  • Wikingowie bez hełmu - x10/15/75;
  • wojowniczka - х12/25/125;
  • rudobrody wiking w hełmie - x25/50/250.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Thunder Shields
Wszystkie gry producenta iSoftBet
Back to top