Yucatans Mystery Yucatans Mystery

Yucatans Mystery - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Yucatans Mystery
Producent: Red Tiger
RTP: 94.74%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 30/5
Maks. wygrała: 4284
Funkcje: Darmowe spiny

Tajemniczy interfejs Yucatans Yucatans Mystery to licencjonowany automat od marki Red Tiger Gaming. Data premiery to 24 sierpnia 2020 roku. Deweloper jako motyw obrał kulturę Indian latynoamerykańskich. Kapłanka została główną bohaterką. Jeśli grasz w demo, możesz docenić grafikę i interfejs.

Teoretyczny zwrot z inwestycji (RTP) wynosi 94,7%. Najczęściej kombinacje składają się z symboli kart. W tabeli płatności znajdują się obrazy tematyczne. Możesz zagrać w Yucatans Mystery za darmo, aby odkryć ukryte parametry. Aby grać i zarabiać prawdziwe pieniądze, poszukaj uczciwego kasyna na naszej stronie.

Recenzja gry Yucatans Mystery Slot

Fabuła poświęcona jest starożytnej cywilizacji Ameryki Łacińskiej. Zdjęcie w tle przedstawia wielokolorowe miasto Yucatans Mystery Win kolumny. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę, producent oprogramowania wykorzystał wizualizację 3D. Akompaniament dźwiękowy - śpiew ptaków i dzikie zwierzęta.

Deklarowana jest duża wariancja. Struktura pola głównego zawiera 5 bębnów i 30 stałych linek. Gracze nie mogą zmienić tej kwoty. Minimalny zakład na spin to 0,2 monety, maksymalny to 20. Skumulowany jackpot został zastąpiony stałym. Za najwyższą kombinację przyznaje się 750 żetonów.

Jak grać w automacie Yucatans Mystery

Wszystkie czynności wykonuje się za pomocą klawiszy znajdujących się na konsoli sterowania. Kwota zakładu jest dostosowywana po kliknięciu „Stawka”. Aby uruchomić bębny ręcznie, należy kliknąć podwójną strzałkę, automatycznie - na „Auto”. Aby przejść do trybu turbo, wystarczy kliknąć klawisz z dwoma trójkątami.

Yucatans Mystery Special Characters Rozgrywka w Yucatans Mystery jest intuicyjna. Ustawienia zmieniane są z uwzględnieniem osobistych preferencji, wynik staje się znany w momencie zatrzymania się kołowrotków. Zależy to od oprogramowania RNG, nie ma możliwości samodzielnego wpływania na proces. Zliczane są zwycięskie kombinacje 3 lub więcej obrazów, które zaczynają się od lewej krawędzi monitora.

Składają się z nominałów kart, wizerunków kamieni, bożków, głów, portretów dziewczynki. Brakuje dzikiego. Do uruchomienia darmowych spinów służy specjalny symbol Free Spins w postaci odpowiedniego napisu na tle piramidy. Jest też specjalna ikona - Extra Spins, która zajmuje 4 komórki (2x2) na głównym polu.

Tabela wypłat

  • dziesięć - x6/12/27; Yucatans Mystery Paytable
  • gniazdo - x6/18/36;
  • dama - x9/21/24;
  • król - x12/27/60;
  • as - x15/30/75;
  • kamień - x24/45/105;
  • głowa - x30/45/120;
  • idol - x36/60/165;
  • dziewczyna - x60/90/750.

Stosunek wygranych do strat (RTP) - 94,7%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Yucatans Mystery
Wszystkie gry producenta Red Tiger
Back to top