Rise Of Athena Rise Of Athena

Rise Of Athena - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Rise Of Athena
Producent: Play'n GO
RTP: 96.20%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Rise Of Athena Rise Of Athena to licencjonowany automat od znanego producenta Play'n Go. Data premiery emulatora to 12 listopada 2020 r. Jako podstawę wybrano starożytną mitologię grecką, a główną postacią została bogini Atena. Jeśli grasz w demo, możesz zapoznać się z grafiką i rozgrywką bez załączników.

Teoretyczny zwrot (RTP) - 96,25%. Na ekranie najczęściej wyświetlane są nominały kart, monet, hełmów, amfor, postaci mitycznych. Możesz grać w Rise Of Athena za darmo na naszej stronie, aby poznać ukryte parametry i taktykę. Aby postawić pieniądze, wybierz zaufane kasyno z naszego rankingu.

Recenzja gry Rise Of Athena

Rise Of Athena Win Zadeklarowana fabuła jest podkreślona za pomocą rozwiązań graficznych. W tle znajduje się wizerunek starożytnej greckiej świątyni z klasycznymi kolumnami. Istnieje animacja 3D, obrazy zawarte w kombinacji powiększają się i są podświetlane. Projekt dźwiękowy uzupełnia sekwencję wideo.

Na wyświetlaczu jest 10 stałych wierszy, których liczby nie można zmienić. Minimalny zakład na spin to 0,1 tokena, maksymalny to 100. 5 bębnów jest aktywowanych za pomocą autoodtwarzania lub w trybie pojedynczego obrotu. Wypłata nie może zostać podwojona, skumulowany jackpot został zastąpiony stałym.

Jak grać w automacie Rise Of Athena

Rise Of Athena Special Characters Klawisze na konsoli menu służą do sterowania rozgrywką. Za pomocą „+/-” przesuwa się taśma z wielkością zakładów. Naciśnięcie podwójnej strzałki aktywuje pojedynczy obrót, trójkąt - autoodtwarzanie. W tym drugim przypadku najpierw wybierana jest liczba obrotów (od 10 do 100). Kliknięcie „i” otwiera tabelę płatności z regułami, ikonami, współczynnikami.

Rozgrywka w Rise Of Athena nie będzie trudna nawet dla początkujących. Po dostosowaniu stawki i rozpoczęciu, musisz poczekać, aż bębny się zatrzymają. Wyniki spinów zależą wyłącznie od wbudowanego RNG; nie można samodzielnie na nie wpłynąć. Sposób rozliczania kombinacji - od lewej do prawej.

Powstają z nominałów kart do gry, wizerunków Pegaza, amfory, sztabki, hełmu, wizerunków bogini. Jedną z zalet są 4 symbole Wild: W, x1, x2, x3. Znak rozproszony w postaci ptaka jest opłacany bez odniesienia do linek. Aktywuje 12 darmowych spinów.

Tabela wypłat

  • dziesięć - x0,04/0,1/0,2; Rise Of Athena Paytable
  • walet i dama - x0,06/0,15/0,4;
  • król i as - x0,08/0,2/0,6;
  • przewiń - x0,1/0,3/1;
  • amfora - x0,2/0,4/1,5;
  • kask - x0,3/0,5/2;
  • Pegaz - x0,4/0,75/3;
  • Atena - x0,1/1/2,5/15.

RTP (stosunek wygranych do przegranych zakładów) - 96,25%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Rise Of Athena
Wszystkie gry producenta Play'n GO
Back to top