Twin Spin Megaways Twin Spin Megaways

Twin Spin Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Twin Spin Megaways
Producent: NetEnt
RTP: 96.04%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 117649/6
Maks. wygrała: x38 000
Funkcje: Darmowe spiny Megaways Sticky Wilds

Interfejs Twin Spin Megaways Twin Spin Megaways to licencjonowany automat od szwedzkiego producenta oprogramowania Net Entertainment. Nie ma wyraźnego tematu, używane są klasyczne symbole. Rozgrywka symulatora różni się od dawnych jednorękich bandytów. Aby zapoznać się ze wszystkimi niuansami, możesz zagrać w demo bez inwestycji.

Teoretyczny zwrot (RTP) - 96,04%. Najczęściej wypadają nominały kart i wiśnie. Na naszej stronie możesz bezpłatnie zagrać w Twin Spin Megaways, aby zbadać wariancję i wybrać skuteczną strategię. Aby obstawić prawdziwe pieniądze, szukaj uczciwego kasyna z szybkimi wypłatami.

Recenzja automatu Twin Spin Megaways

Mimo stylu retro urządzenie nie wygląda na zwyczajne. Tło jest niebieskim obrazem z wielokolorowym Twin Spin Megaways Wygraj promienie. Jako akompaniament muzyczny wybrano melodię polifoniczną. Jedną z zalet jest szeroka gama zakładów na spin. Minimalna to 0,1 monety, maksymalna to 100.

Nie ma wyraźnych linii. Płatne kombinacje są dodawane na 117.649 sposobów. 6 bębnów znajdujących się na monitorze jest uruchamianych w trybie autoodtwarzania i ręcznie. Nie ma gry ryzykownej, więc wszelkie wygrane są natychmiast przekazywane na konto użytkownika.

Jak grać w automat Twin Spin Megaways

Wszystkie czynności wykonuje się za pomocą klawiszy na konsoli sterowania. Stawka jest dostosowywana po kliknięciu obrazu monety. Pojedynczy spin jest aktywowany przez kliknięcie strzałki, autoodtwarzanie - na trójkącie. Aby otworzyć tabelę wypłat z symbolami, musisz kliknąć „i”. Klawisz z trzema paskami służy do otwierania karty dla dodatkowych ustawień.

Znaki specjalne Twin Spin Megaways Rozgrywka Twin Spin Megaways jest zrozumiała nawet dla początkujących. Kwota jest umieszczana na linii, uruchamiane są spiny. Kombinacje są dodawane dzięki wbudowanemu RNG, zawarte w nich obrazy znikają i zmieniają się na inne. Ważnym warunkiem jest to, że te same ikony muszą się stykać. Płatne są łańcuchy 3-6 identycznych obrazów.

Tworzą je karty o nominałach od dziewięciu do asów, diamentów, dzwonków, wiśni, siódemek, kafli barowych. Wild (odpowiedni napis w języku angielskim) pojawia się na wszystkich bębnach z wyjątkiem pierwszego. Zastępuje utracone ikony, ale nie jest opłacany samodzielnie. Scatter (słowo o tej samej nazwie) aktywuje rundę 15 darmowych spinów.

Tabela wypłat

 • dziewięć - x01/0,2/0,3/0,4; Twin Spin Megaways Paytable
 • dziesięć - x0,1/0,2/0,3/0,5;
 • gniazdo - x0,1/0,2/0,4/0,5;
 • królowa - x0,2/0,3/0,4/0,5;
 • król - x0,2/0,3/0,5/0,6;
 • as - x0,2/0,4/0,5/0,6;
 • wiśnia - x0,4/0,6/0,8/1;
 • dzwonek - x0,5/0,8/1/1,5;
 • bar - x0,8/1/2,5/3;
 • siedem - x1/2/3/5;
 • diament - x2/3/6/10.

Stosunek zakładów zyskownych do przegranych (RTP) - 96,04%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Twin Spin Megaways
Wszystkie gry producenta NetEnt
Back to top