Beast Saga Beast Saga

Beast Saga - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Beast Saga
Producent: Booongo
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 50/5
Maks. wygrała: х500
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Beast Saga Beast Saga to automat z certyfikatem Booongo. Data premiery to 29 października 2020 r. Poświęcony jest kulturze krajów azjatyckich. Twórca oprogramowania wykorzystał animację 3D. Kiedy wypadają zwycięskie kombinacje, zawarte w nich symbole zmieniają się i powiększają. Można grać za darmo, aby zapoznać się z projektem i rozgrywką.

RTP (procent zwrotu) - 95%. Kombinacje zwycięstwa składają się z hieroglifów, karnawałowych smoków, portretów postaci. Możesz zagrać w demo Beast Saga na naszej stronie internetowej. Aby postawić pieniądze, poszukaj zaufanego kasyna z uczciwymi wypłatami.

Recenzja automatu Beast Saga

Fabuła oparta jest na mitologii azjatyckiej. Bohaterami są chłopcy i dziewczyny, którzy mieszkają w ukrytym kącie. Beast Saga Wygraj Tłem stał się krajobraz z górami, lasami, jeziorem. Jako ścieżka dźwiękowa użyta jest melodia orientalna.

Pole gry składa się z 50 stałych linii, których liczby nie można zmienić. Minimalny zakład na obrót to 0,2 monety, maksymalny to 60. Kombinacje są dodawane, gdy zatrzyma się 5 bębnów. Można je obracać w trybie pojedynczego wirowania lub w sposób automatyczny. Progresywny jackpot został zastąpiony stałą wypłatą i nie ma gry losowej.

Jak grać w automacie Beast Saga

Znaki specjalne z sagi bestii Najważniejsze funkcje panelu sterowania są intuicyjne. Rozmiar zakładu jest wybierany po kliknięciu w obrazek monety. Aby aktywować jeden obrót, wystarczy kliknąć pojedynczą strzałkę, autoodtwarzanie - podwójną. W drugim przypadku, aby zatrzymać obrót, należy ponownie nacisnąć klawisz. Naciśnięcie przycisku „i” otwiera tabelę płatności z regułami, symbolami i współczynnikami.

Rozgrywka w Beast Saga została uproszczona. Stawka jest regulowana, uruchamiane są spiny. Zwycięskie kombinacje powstają dzięki wbudowanemu RNG, nie można samodzielnie wpływać na proces. Obejmują od 3 do 5 zdjęć, mechanikę księgowania - od lewej do prawej. Składają się z czterech rodzajów hieroglifów, smoków, portretów chłopców i dziewcząt. Im więcej ikon tego samego typu, tym wyższy współczynnik wypłaty.

Istnieją dwie specjalne ikony z zaawansowanymi funkcjami. Dziki (yin-yang) zastępuje utracone symbole, ale sam nie jest opłacany. Scatter (moneta z kamieniami szlachetnymi) służy do aktywacji darmowych spinów. Bębny będą kręcić się 10 razy bez nowych zakładów.

Tabela wypłat

  • hieroglify - x0,5/2/10; Beast Saga Paytable
  • dziewczynki - x1/4/15;
  • chłopcy - x1,5/5/15;
  • smoki - x2/8/20.

Współczynnik wygranych do strat (RTP) - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Beast Saga
Wszystkie gry producenta Booongo
Back to top