Pirate Gold Deluxe Pirate Gold Deluxe

Pirate Gold Deluxe - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Pirate Gold Deluxe
Producent: Pragmatic Play
RTP: 96.48%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: x15 000
Funkcje: Sticky Wilds

Interfejs Pirate Gold Deluxe Deluxe Pirate Gold Deluxe to licencjonowany automat od twórcy oprogramowania Pragmatic Play. Symulator został wydany 18 marca 2019 roku. Deweloper postawił na piracki motyw, który podkreśla akompaniament muzyczny i oprawa graficzna. Możesz zagrać w demo, aby zapoznać się z funkcjami i interfejsem.

Stopa zwrotu (RTP) wynosi 96,48%. Na ekranie pojawiają się atrybuty morskie i pirackie, ptaki, portrety postaci. Możesz grać w Pirate Gold Deluxe za darmo na naszej stronie internetowej. Aby grać, szukaj niezawodnego kasyna z uczciwymi wypłatami.

Recenzja gry Pirate Gold Deluxe

Motyw piracki jest wyróżniony wygaszaczem ekranu 3D. Ekran wydaje się kołysać na falach Pirate Gold Deluxe Win żaglówki, miasto jest przedstawione w tle. Sound design - połączenie niepokojącej muzyki i szumu morza. Główny bohater jest jednookim obstrukcją.

Pole główne składa się z 40 linii nagród. Są ustalone, ilości nie można zmienić. Minimalny limit zakładu to 1 moneta, maksymalny to 10. Zwycięskie kombinacje są dodawane w momencie zatrzymania 5 bębnów, które mogą być obracane automatycznie lub ręcznie. Nie ma możliwości podwojenia wypłaty, skumulowany jackpot jest zastępowany stałym.

Jak grać w automacie Pirate Gold Deluxe

Znaki specjalne Pirate Gold Deluxe Sterowanie rozgrywką jest intuicyjne. Po kliknięciu „+” lub „-” wielkość zakładu jest dostosowywana. Wybiera się liczbę żetonów i ich nominał w kategoriach pieniężnych. Pojedynczy obrót rozpoczyna się za pomocą dwóch klawiszy strzałek. Autoplay to gra automatyczna. Kliknięcie na „i” otwiera tabelę wypłat z symbolami.

Rozgrywka w Pirate Gold Deluxe jest prosta. Musisz postawić zakład, aktywować spin i czekać na zatrzymanie. Wynik związany jest z działaniem wbudowanego algorytmu RNG. Zwycięskie kombinacje zawierają 2-3 identyczne symbole. Są punktowane od lewej do prawej i nie mogą być oddzielone innymi ikonami w podstawowym wzorze. Im więcej ikon, tym wyższa nagroda.

Są to amulety, haczyki, teleskopy, mapy, żaglówki, papugi, portrety pirata i jego dziewczyny. Skrzynia - Dziki, aby zastąpić utracone obrazy. Stosuje się go do wszystkich bębnów z wyjątkiem pierwszego. Bag - Scatter, aby aktywować funkcję Lucky Treasure Bag.

Tabela wypłat

  • sześciokąt i moneta z czaszką - x0,4/0,8/2; Tabela wypłat Pirate Gold Deluxe
  • amulet z ośmiornicą i haczykiem - x0,4/1/4;
  • teleskop i mapa - x0,1/0,6/2/10;
  • statek i papuga - x0,1/1/2,5/15;
  • pirat i dziewczyna - x0,2/1/5/25.

Teoretyczny zwrot (RTP) - 96,48%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Pirate Gold Deluxe
Wszystkie gry producenta Pragmatic Play
Back to top