Wheel of Wonders Wheel of Wonders

Wheel of Wonders - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Wheel of Wonders
Producent: Push Gaming
RTP: 96.50%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 729/6
Maks. wygrała: 46
Funkcje: 243 Ways Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Wheel of Wonders Automat Wheel of Wonders to gra hazardowa od dewelopera Push Gaming. Automat został wydany w październiku 2020 roku. Wykonany jest w tematyce starożytnego Egiptu, dlatego na bębnach pojawiają się symbole przedstawiające zwierzęta, postacie historyczne, stylizowane nominały kart. Stopę zwrotu depozytu ustalono na 96,5%. Aby docenić te funkcje, gracze mogą zagrać w demo w Wheel of Wonders. Płatne zakłady są możliwe po rejestracji w jednym z płatnych kasyn, lista sprawdzonych klubów znajduje się na naszej stronie internetowej.

Recenzja automatu Wheel of Wonders

Fabuła automatu oparta jest na przygodach w starożytnym Egipcie. Hazardziści zobaczą święte zwierzęta Wheel of Wonders wygrywa pisarstwo historyczne i wielki władca. Automat wykorzystuje 6 bębnów, ale nie ma linii nagród. Zamiast nich jest 729 rodzajów płatnych kombinacji, a na początku gry ich liczba wzrasta do 46 656. W przypadku zakładów oferowana jest 1 moneta o nominale od 0,1 do 100 euro. Jeśli się powiedzie, gracze otrzymają nagrodę o kursie do x47 233.

Jak grać w automacie Wheel of Wonders

Rozgrywka w Wheel of Wonders jest niezwykła. Na początku otwarta jest tylko połowa pola (trzy rzędy symboli). Po postawieniu zakładu za pomocą przycisku „Total Bet” gracz musi zacząć kręcić bębnami. Aby to zrobić, użyj przycisku strzałki. Dostępna jest również gra automatyczna, dla której musisz wybrać od 10 do 100 obrotów.

Bonusy w Wheel of Wonders Płatności są przyznawane za kombinacje nagród, w tworzeniu których zaangażowane są co najmniej dwa symbole. Powinny pojawiać się od skrajnego lewego pionu. Głównymi symbolami automatu są stylizowane nominały kart, broń i amfory, łapa bestii. Portret króla Sargona wybiera Wild. Kiedy się pojawi, można dodać te kombinacje, dla kompletności których brakuje obrazu. Przy obliczaniu nagród nie stosuje się mnożników.

Podczas sporządzania kombinacji nagród gracz otrzymuje nagrodę po ustalonym kursie. Po zaksięgowaniu kwoty nagrody kombinacja znika z pola, aw jej miejsce pojawiają się nowe ikony. Dzięki temu możesz zdobyć nagrodę kilka razy, wydając pieniądze tylko na jeden obrót.

Dodatkowo podczas tworzenia kombinacji otwiera się zablokowana komórka. Jeśli zwycięskie kombinacje pojawią się kilka razy, zostanie otwartych więcej segmentów na polu. Gdy tylko gracz otrzyma dodatkowy rząd symboli, aktywuje się rotacja starożytnego koła. Tutaj możesz wygrać losową nagrodę w wysokości do 5000 monet lub mnożnik od x2 do x10.

Tabela wypłat

  • Q, J - x0,1/0,2/0,5/1; Tabela wypłat Wheel of Wonders
  • A, K - x0,2/0,4/0,8/1,5;
  • koło - x0,5/1/2/5;
  • broń - x0,6/1,2/2,5/6;
  • amfora - x0,7/1,4/3/7;
  • łapa bestii - x0,8/1,6/3,5/8;
  • wąż - x1/2/4/10/25;
  • ptak - x1,2/2,5/5/12,5/30;
  • lew - x1,5/3/6/15/40.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,5%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Wheel of Wonders
Wszystkie gry producenta Push Gaming
Back to top