Miami Glow Miami Glow

Miami Glow - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Miami Glow
Producent: Microgaming
RTP: 96.06%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Miami Glow Automat Miami Glow to wspólny projekt Snowborn i Microgaming. Został wydany w listopadzie 2020 roku. Fabuła oparta jest na opowieści o wakacjach w tropikach, więc jako symbole wybierane są palmy, koktajle i diamenty. Stopa zwrotu depozytu w slocie wynosi 96,09%. To szybko zwiększy równowagę podczas obracania się bębnów. Aby ocenić prawdopodobieństwo sukcesu, sugeruje zagranie w demo w Miami Glow. Aby obstawiać prawdziwe pieniądze, wybierz niezawodne kasyno na naszej stronie internetowej.

Recenzja Miami Glow Slot

Fabuła automatu to zabawne imprezy, efektowne spotkania. Grając na bębnach, gracze zobaczą neony i jasne światła. Gra toczy się na 5 bębnach przeciętych 10 ustalonymi liniami. Możesz postawić tylko jedną monetę. Jego wartość nominalna waha się od 0,2 do 20 dolarów. W przypadku pomyślnego wyniku gracze otrzymają nagrodę główną w wysokości 12500 monet.

Jak grać w automacie Miami Glow

Rozgrywka w Miami Glow jest zrozumiała nawet dla początkujących. Wyzwaniem jest zakręcenie bębnami i zwiększenie Miami Glow wygrywa saldo. Najpierw musisz wybrać wielkość zakładu, klikając przycisk w formie monety. Po określeniu wartości należy obrócić szpule ręcznie lub w trybie automatycznym. W przypadku wybrania autoodtwarzania liczba obrotów (od 10 do 100), wielkość zakładu i parametry zatrzymania obrotów wpisywane są w specjalnym polu.

Gracze otrzymają nagrodę, gdy na linii utworzy się zwycięska kombinacja. W jego kompilacji biorą udział trzy lub więcej symboli tego samego typu. Głównymi elementami są diamenty, koktajle, palmy, usta, stylizowane karcianki.

Premie Miami Glow Oprócz prostych symboli twórcy zastosowali specjalne ikony. Obrazek z napisem „Wild” zastępuje te elementy, które nie wystarczą do zbudowania płatnej kombinacji.

Trzy ikony „Glow” na 1., 3. i 5. bębnie aktywują darmowe spiny. Podczas darmowych spinów na polu pojawia się symbol „Sticky Wild”. Odgrywa rolę Dzikiego, ale po upuszczeniu zostaje unieruchomiony i rozpoczyna powtórny obrót.

Podczas gry głównej i spinów bonusowych stosowane są losowe mnożniki. Po lewej stronie bębnów losowo aktywowana jest pewna wartość od x2 do x10. Jeśli w tym momencie zostanie utworzona kombinacja nagród, wypłaty zostaną zwiększone.

Tabela wypłat

  • trefl, karo - x0,4/1,6/4; Tabela wypłat Miami Glow
  • kiery, piki - x0,8/2,4/6;
  • palmy - x3/8/20;
  • koktajl - x4/10/30;
  • diamenty, symbole Wild - x5/15/50.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,09%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Miami Glow
Wszystkie gry producenta Microgaming
Back to top