King of Charms King of Charms

King of Charms - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: King of Charms
Producent: Inspired Gaming
RTP: 95.51%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 2500
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs King of Charms Tematyczny automat King of Charms od twórców Inspired Gaming zostanie zaprezentowany w listopadzie 2020 roku. Jest interesujący ze względu na swoje wykonanie; irlandzkie legendy stały się podstawą fabuły. Podczas gry powstają kombinacje garnków złota, czterolistnej koniczyny, serduszek i podków. Deweloperzy zanotowali wysoki zwrot ze środków (95,51%). Możesz zapoznać się z parametrami automatu w wersji demo, w tym celu możesz grać za darmo w King of Charms. W przypadku zakładów płatnych wybierz niezawodne kasyno z naszego rankingu.

Recenzja automatu King of Charms

Fabuła automatu oparta jest na irlandzkich legendach i znakach. Wszystko, co może zwiększyć bogactwo, jest używane do stworzenia miejsca. Gra losowa rozgrywana jest na 5 bębnach. Kombinacje nagród są tworzone na 10 aktywnych liniach. W przypadku zakładów oferowana jest 1 moneta o wartości nominalnej od 0,1 do 20 euro. Kręcąc bębnami, gracze mogą uzyskać duże nagrody. Główna nagroda to 2500 monet.

Jak grać na automacie King of Charms

Po przestudiowaniu rozgrywki w King of Charms, każdy gracz będzie mógł zbliżyć się do jackpota. Przed rozpoczęciem musisz to zrobić King of Charms wygrywa postaw zakład klikając na przycisk z wizerunkiem monet. Następną czynnością jest kręcenie bębnami. Aby samodzielnie rozpocząć spiny, musisz kliknąć przycisk strzałki. Długie naciśnięcie tego samego klawisza otwiera okno, w którym możesz wybrać liczbę obrotów do autoodtwarzania.

Nagrody w automacie są obliczane według stałych kursów. W tym celu na linii musi powstać płatna kombinacja. Składa się z 3-5 identycznych symboli. Mogą to być garnki ze złota, serca, podkowy, czterolistne koniczyny lub nominały kart.

Premia King of Charms Automat oferuje opcję nagród „Hot Spins”. Jest aktywowany, jeśli podczas jednego obrotu powstają co najmniej cztery zwycięskie kombinacje. W takim przypadku otworzy się nowe okno. Dostępne są tutaj cztery mini-pola, a każde z nich zawiera 5 bębnów z 10 liniami. Obroty są realizowane według aktualnego kursu.

Na każdym polu gry pojawiają się różne symbole. Jeśli zwycięskie kombinacje pojawią się w kilku blokach jednocześnie, nagrody zostaną zsumowane i przelane na konto.

Gdy opcja „Hot Spins” jest aktywna, używany jest specjalny symbol w postaci skrzata. Pojawiający się na bębnach zmienia się w dowolną ikonę w slocie. Zwiększa to prawdopodobieństwo wygranej.

Tabela wypłat

  • 10, J, Q - x1/3/10; Tabela wypłat King of Charms
  • A, K - x2/4/20;
  • koniczyna, podkowa - x4/10/30;
  • serce - x8/20/40;
  • garnek złota - x10/25/250.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 95,51%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do King of Charms
Wszystkie gry producenta Inspired Gaming
Back to top