Beat the Beast Griffins Gold Beat the Beast Griffins Gold

Beat the Beast Griffins Gold - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Beat the Beast Griffins Gold
Producent: Thunderkick
RTP: 96.14%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 96
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Pokonaj interfejs Beast Griffins Gold Beat the Beast Griffins Gold został ogłoszony przez dewelopera Thunderkick. Nowość dostępna dla graczy od października 2020 roku. Automat przyciąga uwagę swoją tematyczną realizacją i wysoką stopą zwrotu depozytu (96,14%). Na bębny spadają gryfy i harfy, stylizowane nominały kart, broń i pióra. Aby zapoznać się z funkcjami automatu, masz możliwość zagrania w Beat the Beast Griffins Gold za darmo. W przypadku zakładów płatnych musisz udać się do kasyna, na naszej stronie znajdziesz najlepsze kluby do gry na pieniądze.

Recenzja automatu Beat the Beast Griffins Gold

Automat do gry jest interesujący ze względu na swój motyw. Fabuła oparta jest na mitologii starożytnej Grecji. Dla Pokonaj Bestię Griffins Złote zwycięstwo pełne zanurzenie, twórcy poprawnie wybrali tło, umieszczając 5 bębnów wśród ruin.

Slot ma 9 linii nagród, ich liczba jest stała. Gracze mogą postawić 1 monetę o wartości od 0,1 do 100 euro. Maksymalne wynagrodzenie obliczane jest przy współczynniku x22 222.

Jak grać w Beat the Beast Griffins Gold Slot

Gra Beat the Beast Griffins Gold jest prosta i nieskomplikowana. Zadaniem graczy jest obstawianie optymalnych zakładów, kręcenie bębnami i otrzymanie nagrody. Nagrody przyznawane są za kombinacje utworzone z dwóch lub więcej identycznych ikon. Uwzględniane są kombinacje odrzucone z skrajnego lewego pionu. Najbardziej opłacalna sekwencja symboli, która pojawiła się w linii, jest płatna.

Pokonaj złote bonusy Beast Griffins Twórcy wykorzystali gryfy, kusze, pióra, harfy, nominały kart jako główne elementy. Pojawiają się na boisku w losowej kolejności. Oprócz zwykłych symboli dostępne są symbole Wild i Scatter. Są połączone w jeden element, wykonany w formie emblematu gryfa. Dziki symbol zastępuje brakujące symbole w celu uzupełnienia kombinacji do zwycięskiej. Co najmniej trzy symbole Scatter są wypłacane do 200 monet, niezależnie od lokalizacji.

Gra zapewnia opcje bonusowe. Gdy pojawią się co najmniej trzy monety z wizerunkiem gryfa, gracz otrzyma wypłatę do x200, równolegle zostaną aktywowane darmowe spiny. Podczas 10 spinów na bębnach pojawiają się wędrujące Wilds. Wypadając na boisko, przy każdym obrocie przemieszczają się do sąsiedniej pozycji. Kiedy kombinacja jest tworzona przy użyciu elementu dzikiego, wypłaty zwiększają się do x5. Dodatkowo gracz otrzymuje jeszcze jeden spin.

Tabela wypłat

  • 10, Q, J - x0,5/2/10; Pokonaj złotą tabelę wypłat Beast Griffins
  • K - x0,5/3/12,5;
  • A - x0,5/5/15;
  • kusza - x0,5/2/10/20;
  • długopis - x0,5/2/10/22,5;
  • harfa - x0,5/3/12,5/25;
  • figurka gryfa - x0,5/5/25/50;
  • gryf - x1,5/10/50/150.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,14%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Beat the Beast Griffins Gold
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top