From Dusk till Dawn 10 From Dusk till Dawn 10

From Dusk till Dawn 10 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: From Dusk till Dawn 10
Producent: Novomatic
RTP: 95.18%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 100/5
Maks. wygrała: 3888
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny

Interfejs od zmierzchu do świtu 10 From Dusk till Dawn 10 to nowa gra hazardowa od znanego dewelopera. Firma Novomatic po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów, prezentując im automat o popularnej tematyce kinowej. Urządzenie z procentem zwrotu 95,18%, stworzone w listopadzie 2020 roku, zapewni możliwość wygrania jackpota przy dowolnym zakładzie na spin. Na naszej stronie możesz zagrać w From Dusk till Dawn 10 za darmo, poznać jego charakterystykę i doskonalić swoje umiejętności.

Recenzja automatu From Dusk till Dawn 10

Na ekranie wirtualnego automatu pojawią się obrazy słynnego aktora. Temat gry jest poświęcony jego twórczości. Unikalny zestaw bębnów 5 × 12, funkcja dzikiego transferu, liczne darmowe spiny, 100 aktywnych linii i szeroki zakres zakładów od 0,2 do 40 monet to nie jedyne zalety automatu.

Jak grać w automacie From Dusk till Dawn 10

Przed rozpoczęciem gry, użytkownik musi wskazać liczbę zaangażowanych linii i dla każdej z nich Od zmierzchu do świtu 10 wygrywa ustalają stawki. Panel kontrolny gry znajduje się u dołu ekranu automatu. Kliknięcie „Start” następuje po ustawieniach podstawowych.

Gracz może obracać bębny w trybie automatycznego sterowania. Ta funkcja jest aktywowana po kliknięciu przycisku „Auto”. Kliknięcie na „Max.Bet” aktywuje maksymalny zakład na spin. Od zmierzchu do świtu 10 przejrzysta rozgrywka nie sprawi problemów nawet niedoświadczonym początkującym graczom. Jeśli masz jakieś pytania, możesz szczegółowo zapoznać się z zasadami gry, które zostaną udostępnione uczestnikom w sekcji „Menu”.

Od zmierzchu do świtu 10 gra ryzyka Wygrane w automacie przyznawane są za kombinację 3-5 identycznych symboli tematycznych. Płatne symbole muszą być umieszczone w kierunku od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego bębna. Gracz otrzyma nagrody za wizerunek głównego bohatera, jego towarzysza, mężczyzny w kapeluszu, bohatera w okularach oraz za wizerunek czarnowłosego macho. Najmniejsze wskaźniki dotyczą nominałów kart.

Wizerunek brunetki - Dziki - nie jest opłacany samodzielnie, ale zastępuje obrazy podstawowe. Znak z napisem „Bonus” aktywuje rundę bonusową darmowych spinów. Co najmniej trzy spready uruchomią funkcję Bonus Twister Wheel. W rezultacie gracz otrzymuje tyle darmowych spinów, ile w danym momencie jest Scatterów na ekranie.

Tabela wypłat

  • główny bohater: × 0,1/0,2/1; Od zmierzchu do świtu 10 wypłat
  • dziewczynka: × 0,08/0,16/0,8;
  • mężczyzna w kapeluszu: × 0,06/0,12/0,6;
  • mężczyzna w okularach: × 0,04/0,08/0,4;
  • macho: × 0,02/0,06/0,3;
  • znaki karty: × 0,01- × 0,24.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 95,18%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do From Dusk till Dawn 10
Wszystkie gry producenta Novomatic
Back to top