Alchemy Fortunes Alchemy Fortunes

Alchemy Fortunes - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Alchemy Fortunes
Producent: Microgaming
RTP: 96.41%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 7/7
Maks. wygrała: 1100
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Alchemy Fortunes Alchemy Fortunes to licencjonowany automat do gry, który został zaprezentowany przez znaną na całym świecie firmę Microgaming 11 listopada 2020 roku. Współpracowała z All41Studios przy tworzeniu symulatora. Jako temat przewodni wybrano działalność alchemików, której głównym atutem jest wysoka jakość grafiki. Możesz to ocenić, zaczynając grać za darmo do recenzji.

Deklarowany przez producenta teoretyczny zwrot (RTP) wynosi 96,41%. Tabela wypłat zawiera obrazy kamieni szlachetnych i butelek z wielokolorowymi płynami. Na naszej stronie możesz zagrać w demo w Alchemy Fortunes, zwracając uwagę na częstotliwość wygrywających kombinacji. Aby obstawiać zakłady na prawdziwe pieniądze, musisz szukać uczciwego i sprawdzonego kasyna.

Recenzja automatu Alchemy Fortunes

Fabuła poświęcona jest przygotowaniu sekretnego eliksiru, przepisu, na który próbowali wymyślić alchemicy. Odpowiedni Alchemy Fortunes wygrywają atmosferę nadaje projekt graficzny. Tłem był obraz pokoju z pentagramem, stosami książek, płonącymi świecami.

Zamiast żyłek i rolek maszyna wykorzystuje matrycę 7x7. Minimalny limit całkowitego zakładu to 0,2 monety, maksymalny to 100. Przy rozdzielaniu środków na całą sesję należy wziąć pod uwagę dużą wariancję. Największy współczynnik wypłaty to x1100, nie jest losowana łączna nagroda główna.

Jak grać w automacie Alchemy Fortunes

Znaki specjalne Alchemy Fortunes Sterowanie symulatorem jest uproszczone do granic możliwości. Po kliknięciu monety zostaje wybrana kwota całkowitego zakładu. Jeden i dwa klawisze strzałek służą do aktywacji spinów. Kropkami - aby otworzyć tabelę płatności i reguł, z biegiem - dodatkowe ustawienia.

Rozgrywka w Alchemy Fortunes jest prawie identyczna jak w przypadku standardowych jednorękich bandytów. Po wybraniu zakładu i uruchomieniu wyświetlany jest wynik. Płatne sieci zawierają od 5 do 30 zdjęć. Powinny stykać się ze sobą w pionie lub w poziomie. Składają się z różnokolorowych kamieni i butelek.

Świecąca kula - Dzika, aby zastąpić utracone ikony. Dostępna jest opcja funkcji miernika magicznych mikstur. Przy każdym zbiorze klastrów wyzwalany jest licznik, łącznie jest 5 poziomów.

Tabela wypłat

  • niebieski i różowy - x0,5-x30; Tabela wypłat Alchemy Fortunes
  • zielony i pomarańczowy - x0,8-x50;
  • niebieska lampa - x1,2-x150;
  • różowa kolba - x1,5-x300;
  • zielona pojemność - x2-x500;
  • czerwona butelka - x4-x1000.

Teoretyczny zwrot (parametr RTP) - 96,41%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Alchemy Fortunes
Wszystkie gry producenta Microgaming
Back to top