Big Bad Wolf Christmas Big Bad Wolf Christmas

Big Bad Wolf Christmas - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
2/5

Opis

Nazwa gniazda: Big Bad Wolf Christmas
Producent: Quickspin
RTP: 97.34%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: 1268
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Świąteczny interfejs Big Bad Wolf Big Bad Wolf Christmas to oryginalny automat do gry zaprezentowany przez słynną markę Quickspin 1 grudnia 2020 roku. Jest poświęcony Świętom Bożego Narodzenia, głównymi bohaterami są wróżki. Możesz grać za darmo, aby zapoznać się z funkcjami projektu i dźwięku.

Podana przez producenta stopa zwrotu (RTP) wynosi 97,43%. Najczęściej dochodowe kombinacje są tworzone ze stylizowanych nominałów kart i obrazów postaci. Na naszym portalu możesz zagrać w demo Big Bad Wolf Christmas, aby poznać rozgrywkę i ukryte parametry. Aby obstawić prawdziwe pieniądze, poszukaj uczciwego i sprawdzonego kasyna.

Recenzja automatu Big Bad Wolf Christmas

Za podstawę przyjęto historię trzech prosiąt, ale tematem przewodnim jest zima. Na wyświetlaczu pojawia się śnieg Big Bad Wolf Christmas Win przestrzeń oświetlona światłem zachodzącego słońca. Lecą płatki śniegu, wykonane za pomocą animacji 3D. Ścieżką dźwiękową stała się wesoła świąteczna melodia.

Główne pole automatu składa się z 5 bębnów i 25 stałych linii. Ich liczby nie można zmienić według własnego uznania. Całkowity zakład wynosi od 0,25 do 100 monet. Wariancja w symulatorze waha się od średniej do wysokiej.

Jak grać w automacie Big Bad Wolf Christmas

Świąteczne znaki specjalne Big Bad Wolf Klawisze sterujące znajdują się u dołu ekranu. Kwotę zakładu wybiera się za pomocą strzałek pod „Całkowity zakład”. Przycisk z trójkątami wybiera tryb turbo, pojedyncza strzałka - tryb ręczny, podwójna strzałka - autostart. W tym drugim przypadku musisz zdecydować o liczbie obrotów (od 10 do 1000). Naciśnięcie przycisku z trzema paskami otwiera tabelę płatności z symbolami i współczynnikami.

Rozgrywkę w Big Bad Wolf Christmas można nazwać standardową. Kwota jest regulowana, rotacja jest uruchamiana, wynik zależy od wbudowanego RNG. Płatne kombinacje składają się z nominałów kart, zabawek, wróżek. Każda z postaci może stać się Dziką, zastępując utracone obrazki.

Główne Wild to ul dzikich pszczół, wilk jest rozproszony, aby aktywować darmowe spiny. W trakcie rundy na bębnach pojawiają się obrazy księżyca. Gromadzą się w specjalnym liczniku, po czym aktywowane są darmowe spiny. Istnieją opcje bonusowe Pigs Turn Wild, Swooping Reels, Blowing Down The House.

Tabela wypłat

  • zabawka świnia - x0,6/2/8; Świąteczna tabela wypłat Big Bad Wolf
  • w kolorze zielonym i niebieskim - x0,6/4/10;
  • w kolorze różowym - x1/6/12;
  • dziesięć i walet - x0,2/0,6/3;
  • królowa - x0,2/0,8/4;
  • król i as - x0,2/1,2/4.

RTP (stosunek zwycięskich do przegranych kombinacji) - 97,34%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Big Bad Wolf Christmas
Wszystkie gry producenta Quickspin
Back to top