Gods Of Secrecy Gods Of Secrecy

Gods Of Secrecy - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
2/5

Opis

Nazwa gniazda: Gods Of Secrecy
Producent: Stakelogic
RTP: 96.36%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

Interfejs Bogów tajemnicy Gods Of Secrecy to certyfikowany automat od twórcy Stakelogic. Jego prezentacja odbyła się 26 listopada 2020 roku. Tym razem producent wybrał popularny wśród użytkowników motyw egipski. Rozpoczynając grę za darmo, możesz docenić oryginalność rozgrywki.

Stosunek wygranych do strat (RTP) wynosi 96,36%. Najczęściej wypadają nisko płatne ikony - oznaczenia kart. Rzadziej dodawane są kombinacje zdjęć związanych z Egiptem. Na naszej stronie możesz zagrać w demo Gods Of Secrecy tylko dla zabawy lub dla sprawdzenia ukrytych parametrów. Jeśli chcesz postawić pieniądze, poszukaj zaufanego kasyna z bezpiecznymi i uczciwymi płatnościami.

Recenzja gry Gods Of Secrecy

Ścieżka dźwiękowa to przyjemna orientalna melodia. Film wprowadzający nie służy do zapobiegania graczom Gods of Secrecy Win oderwany od procesu. Zdjęcie w tle przedstawia wejście do świątyni, otoczone starożytnymi posągami. Za każdym razem, gdy wygrywasz, włącza się animacja 3D - rzeźby są oświetlone płomieniami.

Na polu gry automatu wideo znajduje się 10 stałych linii i 5 bębnów. Całkowity zakład wynosi od 0,2 do 90 monet. Maksymalna wypłata za najwyższą kombinację wynosi 22 500 żetonów podczas gry all-in. Nie ma łącznego losowania jackpota. Deweloper zadeklarował dużą zmienność.

Jak grać w automat Gods Of Secrecy

Postacie specjalne bogów tajemnicy Klawisze sterujące znajdują się po bokach bębnów iu dołu wyświetlacza. Za pomocą „+” i „-” stawka jest korygowana. Dzięki podwójnej strzałce rozpoczyna się pojedynczy obrót, pojedynczy - automatyczny. W drugim przypadku wstępnie wybranych jest od 5 do 2500 zwojów. Aby przełączyć się w tryb turbo, wystarczy kliknąć trójkąt.

Użytkownicy nie muszą tracić czasu na naukę gry Gods Of Secrecy. Wynik wyświetlany po zakończeniu spinu zależy od wbudowanego oprogramowania RNG. Za nagrody uważa się kombinacje zawierające 2-3 symbole tego samego typu. Metodologia rachunkowości - od lewej do prawej.

Oprócz znaków na kartach, tabela wypłat zawiera wizerunki bogów z głowami sokoła, wilka i kota. Złota piramida pełni rolę specjalnego znaku Wild/Scatter. Jest wypłacany po upuszczeniu na różnych pozycjach, zastępuje utracone obrazy, aktywuje darmowe spiny. Inną opcją bonusową jest gra losowa z wyborem koloru lub koloru karty. W pierwszym przypadku przy udanej prognozie nagroda podwaja się, w drugim czterokrotnie.

Tabela wypłat

  • dziesiątka, walet, dama - x0,5/2/8; Gods of Secrecy Paytable
  • król, as - x0,5/3/12;
  • kot i sokół - x0,2/2/10/50;
  • bóstwo z głową wilka - x0,2/4/25/100;
  • Faraon - x0,5/10/100/500.

RTP (zwrot roszczenia) - 96,36%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Gods Of Secrecy
Wszystkie gry producenta Stakelogic
Back to top