Katmandu Gold Katmandu Gold

Katmandu Gold - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Katmandu Gold
Producent: ELK Studios
RTP: 96.20%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 531411/6
Maks. wygrała: 10
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Katmandu Gold Katmandu Gold to oryginalny automat do gry zaprezentowany przez ELK. Symulator został wydany 1 grudnia 2020 roku. Jako główny temat wybrano podróż do tajemniczego kraju. Możesz zagrać w demo, aby szczegółowo zbadać interfejs, grafikę i dźwięk.

RTP (współczynnik wygranych/strat) - 96,2%. Kombinacje są najczęściej tworzone z nominałów kart i symbolicznych oznaczeń elementów. Możesz grać w Katmandu Gold za darmo na naszej stronie w trybie testowym. Aby obstawiać prawdziwe zakłady, lepiej poszukać uczciwego i zaufanego kasyna.

Recenzja gry Katmandu Gold Slot

Akcja rozgrywa się w zaśnieżonym rejonie Katmandu. Tło było naturalne Katmandu Gold Win krajobraz. Główny bohater to tajemniczy wojownik w antycznym stroju. Soundtrack służy do zanurzenia graczy w odpowiedniej atmosferze.

Na głównym polu symulatora Gold Kathmandu znajduje się 6 bębnów. Nie ma wyraźnych linii, płatne kombinacje są tworzone na 4096 sposobów. Minimalny zakład na spin to 0,2 tokena, największy to 100. Łączny jackpot został zastąpiony stałym, obciążony współczynnikiem x100000. Wariancja waha się od średniej do wysokiej.

Jak grać w automacie Katmandu Gold

Znaki specjalne Katmandu Gold Centrala posiada minimum klawiszy. Tabela wypłat z symbolami i kursami jest otwierana przez kliknięcie przycisku z trzema liniami. Po kliknięciu na monetę wybierany jest optymalny rozmiar zakładu. Aby uruchomić ręczny, naciśnij strzałkę, aby włączyć automatyczne ustawienie „Auto”. Podczas korzystania z ostatniej opcji wyświetlana jest liczba obrotów - 10, 25, 50 lub 100.

Nawet dla początkujących rozgrywka w Katmandu Gold nie będzie trudna. Całkowity zakład jest wybrany, bębny są aktywowane. Wyniki spinów zależą od wbudowanego RNG. Płatne są kombinacje nagród składające się z 3, 4, 5 ikon. Główne warunki to ciągłość i układ symboli od lewej do prawej.

Ostatnie miejsce w tabeli wypłat zajmują nominały kart do gry. Większe współczynniki są wyposażone w oznaczenia elementów, wojowników, mitycznych zwierząt. Istnieją 3 specjalne ikony z zaawansowaną funkcjonalnością. Dziki (złoty lotos) zastępuje utracone obrazy. Bonus (napis o tej samej nazwie) uruchamia od 10 do 25 darmowych spinów.

Yin-yang po dwukrotnym upuszczeniu na ekranie aktywuje opcję Ice Climber, dzięki czemu te specjalne znaki zamieniają się w drogie symbole lub Wilds. Inne opcje nagród to mnożnik darmowych kropli, zwiększająca się wygrana, duży symbol.

Tabela wypłat

  • walet, dama, król, as - x0,6/0,9/1,2/1,8; Tabela wypłat Katmandu Gold
  • elementy wody i ziemi - x0,9/1,5/2,4/4,8;
  • oznaczenie ognia i powietrza - x1,2/1,8/3/6;
  • wąż - x3/6/9/12;
  • pies - x4,5/9/12/15;
  • smok - x6/12/15/18;
  • wojownik - x9/18/24/30.

Żądany zwrot (parametr RTP) - 96,2%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Katmandu Gold
Wszystkie gry producenta ELK Studios
Back to top