Tiger Stone Tiger Stone

Tiger Stone - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Tiger Stone
Producent: Booongo
RTP: 95.78%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: 1000
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

Interfejs Tiger Stone Tiger Stone to certyfikowany automat do gry o tematyce zwierzęcej. Deweloper Booongo zrobił wszystko, aby użytkownicy poczuli atmosferę życia w dżungli. Data premiery to 12 listopada 2020 r. Jeśli grasz za darmo, łatwiej jest zapoznać się z projektem i efektami dźwiękowymi.

RTP (stosunek kombinacji wygrywających i przegrywających) - 95,78%. Najczęściej na rolkach pojawiają się symbole kart i wizerunki zwierząt. Na naszej stronie możesz zagrać w demo Tiger Stone, poznając zasady i ukryte parametry. Aby obstawić pieniądze, poszukaj niezawodnego i sprawdzonego kasyna.

Przegląd Tiger Stone Slot

Akcja rozgrywa się w tropikalnych szerokościach geograficznych. Głównym tłem jest nocne niebo gwiaździste, tło jest Tiger Stone Win obraz drzew i roślin egzotycznych. Jest wizualizacja 3D - kiedy wygrywasz, obrazki zmieniają się i powiększają.

Pole główne emulatora składa się z 5 rolek i 25 zawsze aktywnych linii, których liczby nie można zmienić. Minimalny zakład na spin to 0,25 żetonu, maksymalny limit to 60. Największa wypłata podczas gry all-in to 1200 monet.

Jak grać w automacie Tiger Stone

Znaki specjalne Tiger Stone Kontrola odbywa się za pomocą klawiszy symbolicznych bez etykiet tematycznych. Naciskając „+” i „-” możesz dostosować wielkość zakładu spinowego. Naciśnięcie trójkąta aktywuje tryb turbo, pojedyncza strzałka aktywuje ręczny start, podwójna strzałka aktywuje autoodtwarzanie. Po wybraniu ostatniego bębny są zatrzymywane przez ponowne naciśnięcie klawisza. Kliknięcie w „i” otwiera tabelę płatności ze zdjęciami i współczynnikami, na głośniku - akompaniament muzyczny jest wyłączony.

Rozgrywka w Tiger Stone jest jasna dla każdego, bez wyjątku. Po dostosowaniu stawki zaczynają się bębny. Wynik zależy od RNG oprogramowania, nie mogą na niego wpływać Twoje działania. Kombinacje składają się z nominałów kart, lisów, niedźwiedzi, bawołów, panter. Są opłacane, jeśli zawierają 3-5 obrazów i zaczynają się od lewej krawędzi monitora.

Tiger - Wild, aby zastąpić utracone ikony. Bramki - Rozproszone, wypłata za nie jest obliczana bez odniesienia do aktywnych linii. Po zaksięgowaniu wygranych na saldzie rozpoczyna się runda 5 darmowych spinów. Podczas dodatkowej gry Scatter pokazany na środkowych bębnach staje się gigantycznym symbolem.

Tabela wypłat

  • walet, dama, król, as - x0,05/0,2/0,5; Tiger Stone Paytable
  • lis - x0,1/0,5/2;
  • bawół - x0,15/1/3;
  • niedźwiedź - x0,2/1,5/4;
  • pantera - x0,25/2,5/5;
  • tygrys - x0,25/2,5/5.

Deklarowany przez producenta teoretyczny zwrot (RTP) - 95,78%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Tiger Stone
Wszystkie gry producenta Booongo
Back to top