Santa Stacked Santa Stacked

Santa Stacked - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Santa Stacked
Producent: Inspired Gaming
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х2500
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Santa Stacked Interface Santa Stacked to licencjonowany automat od dynamicznie rozwijającej się firmy Inspired Gaming. Data premiery to 24 listopada 2020 r. Ten dzień do prezentacji nie został wybrany przypadkowo - symulator jest dedykowany ferii zimowej. Aby docenić oryginalny projekt, wystarczy zagrać w demo bez inwestycji.

RTP (zwycięskie i przegrane kombinacje w procentach) - 95%. Płatne kombinacje składają się z atrybutów noworocznych, nie ma oznaczeń kart. Na naszej stronie możesz grać w Santa Stacked za darmo, obstawiając nominalne kredyty. Aby obstawiać prawdziwe zakłady, szukaj uczciwego i sprawdzonego kasyna z szybkimi wypłatami.

Recenzja Santa Stacked Slot

Przedstawiona fabuła jest podkreślona przemyślanym projektem. Zdjęcie w tle przedstawia śnieg Santa Stacked Win przestrzeń, domy z dwuspadowymi dachami, zamarznięte jezioro. Twórca oprogramowania wykorzystuje przyjemną świąteczną melodię jako ścieżkę dźwiękową.

Przy tworzeniu symulatora wykorzystano platformy html 5 i js. Przystosowany jest do działania na komputerach, smartfonach, tabletach. Struktura zawiera 10 stałych linii, których liczby nie można zmienić. Całkowity zakład wynosi od 0,2 do 100 monet. 5 wirtualnych bębnów jest uruchamianych za pomocą opcji autoodtwarzania lub ręcznie.

Jak grać w automat Santa Stacked

Santa Stacked Special Characters Rozwijana lista wyboru zakładu otwiera się po kliknięciu obrazu monety. Kwotę można regulować za pomocą strzałek, bębny są aktywowane przez kliknięcie okrągłej strzałki. Przycisk „Gamble” jest wymagany, aby przypadkowo rozpocząć grę. Bieg - otwieranie okna z dodatkowymi ustawieniami (tabela wypłat, tryb turbo, regulacja głośności).

Rozgrywka w Santa Stacked jest intuicyjna. Po wybraniu zakładu i aktywacji rolek rozpoczynają się spiny. Po ich zatrzymaniu wyniki są znane. Płatne kombinacje składają się z podstawowych symboli. Należą do nich pojedyncze, podwójne i potrójne pudełka z prezentami, choinki, buty, śnieżne pola, słodycze, bombki choinkowe.

Dziki jest wykonany w formie odpowiedniego napisu w języku angielskim. Zastępuje zwykłe zdjęcia. Jest nakładany tylko na środkowe bębny, więc nie jest opłacany sam. Święty Mikołaj w saniach - Bonus do aktywacji gry bonusowej z 8 darmowymi spinami.

Tabela wypłat

  • piłka, cukierek, płatek śniegu - x0,25/0,5/2,5; Santa Stacked Paytable
  • but, drzewo - x0,5/1/5;
  • jedno pudełko - x0,75/1,5/6;
  • dwa - x1/2/7,5;
  • trzy - x1,5/25.

Teoretyczna stopa zwrotu (parametr RTP) - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Santa Stacked
Wszystkie gry producenta Inspired Gaming
Back to top