Spartan King Spartan King

Spartan King - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Spartan King
Producent: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: 7480
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Spartan King Spartan King to certyfikowany automat od słynnej marki Pragmatic Play. Data premiery to 3 grudnia 2020. Tym razem deweloper wykorzystał wątek historyczny, głównymi bohaterami zostali odważni Spartanie. Jeśli grasz za darmo, możesz docenić grafikę i muzykę.

Teoretyczny zwrot (RTP) wynosi 96,6%. Najczęściej tworzą się łańcuchy nominałów kart i elementy mundurów wojowników. Na naszym portalu możesz zagrać w demo w Spartan King, aby zapoznać się z rozgrywką bez załączników. Aby obstawić prawdziwe pieniądze, poszukaj sprawdzonego kasyna z uczciwymi płatnościami na naszym portalu.

Recenzja Spartan King Slot

Po załadowaniu na ekranie pojawia się tematyczny obrazek. Przedstawia oświetlone wybrzeże i morze Spartan King Win w świetle wschodzącego słońca. Głównym bohaterem jest wojownik w złotym hełmie. Aby użytkownicy poczuli atmosferę bitwy, jako ścieżka dźwiękowa użyta jest epicka muzyka.

Pole główne składa się z 5 wirtualnych bębnów i 40 linii, których liczby nie można zmienić. Minimalny zakład na spin to 1 moneta z wyborem nominału, maksymalna to 10. Progresywny jackpot jest zastępowany stałą wygraną. Grając all-in o najwyższą kombinację, możesz zarobić 525 żetonów.

Jak grać w automacie Spartan King

Znaki specjalne Spartan King Proces sterowania jest intuicyjny. Zakładka z ustawieniami zmiany kursu otwiera się po kliknięciu „+” lub „-”. Pojedynczy spin jest aktywowany przez kliknięcie podwójnej strzałki, automatycznie - na „Autoplay”. W tym drugim przypadku optymalna liczba obrotów jest wybierana jako pierwsza. Po kliknięciu „i” otworzy się tabela wypłat z kursami i obrazkami.

Rozgrywka w Spartan King nie jest oryginalna. Stawka jest regulowana, bębny są uruchamiane. Wyniki obrotów dotyczą tylko pracy wbudowanego RNG, nie można na nie samodzielnie wpływać. Płatne są kombinacje nagród składające się z trzech, czterech lub pięciu identycznych ikon. Warto zauważyć, że są one liczone od pierwszej rolki po lewej stronie.

Najniższe symbole to nominały kart od waleta do asa. Zdjęcia tematyczne obejmują antyczną broń, artykuły gospodarstwa domowego, łodzie wiosłowe, wizerunki Spartanina. Istnieją dwa specjalne znaki o szerokich możliwościach. Wojownik w złotym hełmie jest Dziki, obdarzony właściwością zastępowania nieudanych symboli. Flaga - bonus używany do zwiększenia współczynnika wypłaty. Tarcza - Scatter aktywujący darmowe spiny (od 8 do 12).

Tabela wypłat

  • walet i dama - x0,2/1/4; Spartan King Paytable
  • król i as - x0,3/1/4;
  • amfora - x0,5/2/%;
  • miecz - x1/4/8;
  • kask - x1/5/10;
  • statek - x2/6/12,5;
  • wojownik - x2/7,5/15.

RTP (współczynnik wygranych do strat) - 96,6%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Spartan King
Wszystkie gry producenta Pragmatic Play
Back to top