Christmas Santa Christmas Santa

Christmas Santa - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Christmas Santa
Producent: Relax Gaming
RTP: 96.22%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 3125/5
Maks. wygrała: x30 000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Christmas Santa Automat do gry Christmas Santa jest wspólnym opracowaniem dostawców Max Win Gaming i Relax Gaming. Został wydany 7 grudnia 2020 roku. Uwagę graczy przykuwa tematyczny projekt z wykorzystaniem świątecznych obrazków (elfy, jelenie, filcowe buty). Nie mniej istotne jest RTP na poziomie 96,24%. Aby zapoznać się z zasadami i parametrami, każdy może zagrać w demo w Christmas Santa.

Recenzja automatu Christmas Santa

Główną fabułą automatu jest oczekiwanie świąt Bożego Narodzenia i miłych prezentów. Hazardziści wprowadzą się w świąteczną atmosferę grając na 5 bębnach. W automacie nie ma linii nagród. Deweloperzy zaoferowali 3 125 opcji tworzenia płatnych kombinacji. Obstawiając 1 monetę o wartości nominalnej 0,1-50 dolarów, możesz otrzymać 30000 razy więcej.

Jak grać w automacie Christmas Santa

Rozgrywka w Christmas Santa jest intuicyjna. Bezpośrednio przed grą musisz obstawiać zakłady, klikając przycisk z Boże Narodzenie Santa wygrać wizerunek monety. Następnie - zakręć bębnami, klikając klawisz strzałki. Jeśli podczas spinów na linii pojawią się co najmniej trzy identyczne elementy (zaczynając od skrajnego lewego bębna), gracz otrzyma nagrodę.

Głównymi symbolami są nominały kart i typowo świąteczne obrazy - filcowe buty, jelenie, bałwanki i elfy. Pojawiają się na polu w przypadkowej kolejności.

Boże Narodzenie Santa Bonus Co najmniej trzy zdjęcia Świętego Mikołaja rozpoczynają rundę bonusową. Gracze otrzymają dokładnie 5 darmowych spinów. Każda ikona Świętego Mikołaja jest zamocowana na miejscu. Pod koniec mini-gry są one wypłacane zgodnie ze współczynnikami, które są do nich stosowane. Jeśli pudełka z prezentami wypadną podczas rundy bonusowej, mnożnik jest aktywowany. Każdy prezent jest wyposażony w mnożnik x2, x3 lub x5. Ale gdy pojawia się kilka ramek, istniejące współczynniki są mnożone. Maksymalny mnożnik to x30.

Dodatkowo podczas gry bonusowej może pojawić się złoty element. Wraz z wizerunkami Świętego Mikołaja uruchamia „Koło fortuny”. Oferowanych jest tutaj 15 różnych nagród, a jedna z nich trafi do gracza.

Tabela wypłat

  • 9 - x0,1/0,2/0,3; Świąteczna tabela wypłat
  • 10 - x0,1/0,2/0,4;
  • J - x01/0,2/0,5;
  • Q - x0,2/0,3/0,5;
  • K - x0,2/0,3/0,8;
  • A - x0,2/0,4/1;
  • but filcowy - x0,4/0,6/2;
  • jeleń - x0,5/0,8/3;
  • bałwan - x0,6/1/5;
  • elf - x1/4/15.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 95,8%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Christmas Santa
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top