Assassin Moon Assassin Moon

Assassin Moon - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Assassin Moon
Producent: Microgaming
RTP: 96.08%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: x12 500
Funkcje: Sticky Wilds

Interfejs Assassin Moon Automat Assassin Moon spodoba się fanom hazardu od Microgaming. Wirtualny automat utworzony 25 października 20202 jest wyposażony w wysoką stopę zwrotu 96,08%. Jego temat jest poświęcony szpiegostwu i światu luksusu. W miarę obracania się bębnów na ekranie automatu online pojawią się kolorowe symbole odpowiadające tematowi. Za pomocą tych zdjęć uczestnik będzie mógł wygrać jackpot w każdym przypadku. Tutaj możesz poznać wszystkie zalety urządzenia, zaczynając grać w Assassin Moon za darmo na swoim komputerze osobistym lub urządzeniu mobilnym.

Recenzja gry Assassin Moon Slot

Fascynująca fabuła nie została wybrana przez deweloperów przypadkowo. Gracze najczęściej zwracają na to uwagę Assassin Moon wygrywa opcje hazardowe, ponieważ dają możliwość poczucia się „łowcą” niebezpiecznego przestępcy. Nagrodą za wirtualne poszukiwanie złoczyńcy są żywe emocje i liczne wygrane.

Aby z zyskiem uczestniczyć w ekscytującym wydarzeniu, musisz aktywować 25 linii wygrywających, z których każda musi obstawiać od centa do 25 dolarów. Dalsze działania - kliknięcie „Start”. Pod koniec obrotu bębny z przedstawionymi symbolami tematycznymi zatrzymają się na ekranie. Jeśli wynik jest zwycięską kombinacją, uczestnik otrzyma nagrodę. Jego wielkość zależy od liczby zaangażowanych linii, liczby symboli w kombinacji, wysokości zakładu na spin.

Jak grać w automacie Assassin Moon

Specjalna postać Assassin Moon Łatwa do zrozumienia rozgrywka w Assassin Moon nie będzie trudna do nauczenia nawet dla niedoświadczonych początkujących. Po wykonaniu podstawowych ustawień możesz przejść do rozgrywki. Kliknięcie na przycisk start uruchamia obracanie bębnów, podczas których można tworzyć płatne kombinacje.

Wypłata w grze online jest obliczana za rząd 3-5 identycznych symboli. Na ekranie urządzenia pojawią się obrazy przestępcy, drogiego samochodu, napoju alkoholowego i kart do gry.

Wizerunek dziewczyny z bronią w dłoniach jest wyposażony w opcje Wild Symbol. Ten znak jest opłacany samodzielnie. On w ilości 3, 4, 5 jednostek daje wygraną w wysokości 2,5-500 monet. Jeśli to konieczne, dziki znak zastępuje symbole podstawowe, uzupełniając udaną kombinację.

Scatter - żeton kasynowy - nie daje wygranej, ale aktywuje rundę darmowych spinów. Zasady przewidują funkcję „HyperHold”, podczas której można wygrać jeden z czterech jackpotów.

Tabela wypłat

  • przestępca: × 2/× 5/× 25; Tabela wypłat Assassin Moon
  • różowy samochód: × 1,2/× 2,5/× 15;
  • koktajl: × 1/× 2/10,5;
  • kostki: × 0,8/× 1,5/7,5;
  • nominały kart: × 0,3– × 4.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,08%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Assassin Moon
Wszystkie gry producenta Microgaming
Back to top