Candyways Bonanza Megaways Candyways Bonanza Megaways

Candyways Bonanza Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Candyways Bonanza Megaways
Producent: Stakelogic
RTP: 96.01%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 512/3
Maks. wygrała: x20 000
Funkcje: Darmowe spiny Megaways

Interfejs Candyways Bonanza Megaways Slot Candyways Bonanza Megaways to nowa maszyna wirtualna od Stakelogic, stworzona 26 października 2020 roku. Gra hazardowa z RTP na poziomie 96,01% jest przeznaczona dla różnych słodyczy, więc użytkownik zobaczy dużą liczbę różnych deserów na ekranie automatu. Za pomocą wirtualnych słodyczy gracz otrzyma nagrodę. Tutaj ma możliwość wykonania 512 wariantów płatnych kombinacji. Rozpoczynając grę za darmo w Candyways Bonanza Megaways, poznasz funkcjonalność i zalety automatu bez wydawania ani grosza.

Recenzja automatu Candyways Bonanza Megaways

Tworząc automat, deweloper skupił się na słodkim motywie i nie pomylił się - ten automat stał się natychmiastowy Candyways Bonanza Megaways wygrywa popularne wśród graczy. Użytkownicy od razu docenili jego kolorową animację, dyskretną muzykę, wysokie wskaźniki wypłat.

Jako zakład, gracz może wybrać jeden cent lub zwiększyć kwotę do dziesięciu dolarów. Zasady przewidują super zakład w przedziale 0,15-15 $. Po udanym zakręceniu podczas obrotu trzech bębnów, możesz wygrać ponad kwotę zakładu 20 000 razy.

Jak grać w Candyways Bonanza Megaways Slot

Znaki specjalne Candyways Bonanza Megaways Panel sterowania znajduje się w dolnej części ekranu gniazda. Tutaj gracz może wybrać liczbę linii, liczbę i nominał monet, przestudiować zasady i stawki wypłat, wyłączyć muzykę i aktywować przycisk start. Prosta rozgrywka Candyways Bonanza Megaways jest łatwa do nauczenia. Nawet niedoświadczony początkujący szybko wymyśli podstawowe ustawienia, a następnie zacznie kręcić trzema bębnami.

Zaletą hazardu jest obecność dużej liczby wygrywających kombinacji oraz runda bonusowa składająca się z funkcji darmowych spinów. Pojawienie się co najmniej trzech znaków bonusowych zaczyna się od dziesięciu darmowych spinów, podczas których wygrane wypłaty zwiększają się o 2-100 razy.

Użytkownik może kupić darmowe spiny. Aby to zrobić, kliknij odpowiedni przycisk znajdujący się po prawej stronie ekranu urządzenia. Po każdym wygrywającym spinie istnieje możliwość podwojenia aktualnej nagrody. Aby to zrobić, musisz przypadkowo wziąć udział w rundzie ryzyka.

Podczas gry ryzyka na ekranie pojawią się karty do gry. Zadaniem gracza jest prawidłowe nazwanie koloru zakrytej karty. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zakład gracza zostanie podwojony. Po odgadnięciu koloru karty gracz czterokrotnie zwiększy kwotę. Jeśli odpowiedź okaże się nieprawidłowa, gra ryzykowna zakończy się, a użytkownik przejdzie do trybu głównego.

Tabela wypłat

  • złota gwiazda: × 5; Candyways Bonanza Megaways Paytable
  • serce: × 2;
  • kształt sześciokątny: × 1;
  • znak pięciokątny: × 0,8;
  • kwadrat: × 0,5;
  • trójkąt: × 0,3;
  • koło: × 0,2.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,01%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Candyways Bonanza Megaways
Wszystkie gry producenta Stakelogic
Back to top