Christmas Cash Pots Christmas Cash Pots

Christmas Cash Pots - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Christmas Cash Pots
Producent: Inspired Gaming
RTP: 96.50%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х2500
Funkcje: -

Wygrana w Christmas Cash Pots Automat do gry Christmas Cash Pots to kolejny projekt twórców Inspired Gaming. Został wydany 7 grudnia 2020 roku. Automat jest interesujący ze względu na swój wygląd - głównymi symbolami są Święty Mikołaj, renifery, torby i pudełka z prezentami. Istotny jest wysoki poziom zwrotu depozytu (96,5%). Aby docenić zalety automatu, sugeruje się grę w Christmas Cash Pots za darmo.

Recenzja gry Christmas Cash Pots Slot

Świąteczna historia z oczekiwaniem cudów i rozdaniem prezentów rozwinie się na 5 rolkach. Operator wprowadził 10 łączy stacjonarnych, a ich liczba się nie zmienia. Nominał monet do zakładów waha się od 0,1 do 60 euro. Jeśli gra się powiedzie, gracze otrzymają główną nagrodę w wysokości 2500 kredytów.

Jak grać w automacie Christmas Cash Pots

Prosta i nieskomplikowana rozgrywka w Christmas Cash Pots nie wzbudzi wątpliwości. Przed rozpoczęciem gry gracze potrzebują Christmas Cash Pots duża wygrana stawiaj zakłady, klikając przycisk z wizerunkiem monety. Następną czynnością jest zakręcenie bębnami za pomocą klawisza strzałki. Sugeruje się również wybranie trybu automatycznego, dla którego należy określić liczbę obrotów (od 5 do 100) oraz parametry ich zatrzymywania.

Podczas gry na bębnach pojawią się symbole przypominające Boże Narodzenie. Deweloperzy wykorzystali kolorowe pudełka z prezentami, worek Świętego Mikołaja i jego filcowe buty, zdobiony świerk. Nie bez pomocników - elfów i jeleni. Oczywiście na perkusji pojawia się sam Święty Mikołaj. Nagrody są przyznawane za zwycięskie kombinacje utworzone z 3 - 5 identycznych elementów w jednej linii. Powinny spadać od lewej do prawej, zaczynając od skrajnej pionu.

Świąteczny bonus gotówkowy Automat ma rundę bonusową. Jest aktywowany przez jednoczesne pojawienie się woreczka z prezentami na 1 - 4 bębnach oraz ikonki z napisem Bonus na piątym pionie. Gracze otrzymają 5 powtórzeń. W takim przypadku torby z prezentami, które są na polu i wypadają podczas nowych obrotów, są mocowane na swoich miejscach. Za nich przyznawana jest nagroda, która jest przenoszona na konto gry po ukończeniu respinów.

Tabela wypłat

  • pudełka z prezentami - x0,5/2,5/10; Tabela wypłat Christmas Cash Pots
  • worek z prezentami - x-/1/5;
  • Filcowy but Mikołaja, choinka - x2/10/50;
  • jeleń, elf, Święty Mikołaj - x3/15/100;
  • logo gry - x0,5/5/20/200.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,5%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Christmas Cash Pots
Wszystkie gry producenta Inspired Gaming
Back to top