Crystal Quest Arcane Tower Crystal Quest Arcane Tower

Crystal Quest Arcane Tower - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Crystal Quest Arcane Tower
Producent: Thunderkick
RTP: 96.17%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 4096/6
Maks. wygrała: x15 000
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Crystal Quest Arcane Tower

Automat do gier Crystal Quest Arcane Tower to nowość od twórców Thunderkick. Został wydany w listopadzie 2020 roku. Dostawca wykorzystał fantastyczną fabułę, wprowadził wysoką stopę zwrotu depozytów (96,17%). Podczas gry na bębnach, klejnotach, skrzyniach z kryształami pojawia się gnom. Aby zapoznać się ze wszystkimi parametrami automatu, warto zagrać w demo Crystal Quest Arcane Tower.

Recenzja gry Crystal Quest Arcane Tower

Fabuła automatu oparta jest na przygodach w świecie fantasy. Hazardziści znajdą się w krainie krasnali, gdzie Crystal Quest Arcane Tower wygrywa wznoszone są wieże klejnotów. Gra toczy się na 6 bębnach. Obracają się ściśle w pionie, po czym kombinacje nagród mogą spaść na pole. Nie ma tutaj linii wygrywających, a zamiast nich zastosowano 4096 wariantów tworzenia zwycięskich kombinacji. Za każdy obrót możesz postawić 1 monetę o wartości 0,1-100 dolarów. Maksymalna nagroda za ryzyko to 15 000 kredytów.

Jak grać na automacie w Crystal Quest Arcane Tower

Premie Crystal Quest Arcane Tower Rozgrywka w Crystal Quest Arcane Tower jest niezwykła, ale gracze szybko odkryją cechy. Symbole w postaci kamieni szlachetnych, klejnotów, rycerza i gnoma wypadają na 6 bębnach. Tworzą kombinacje nagród, jeśli co najmniej trzy identyczne elementy ustawiają się w linii od skrajnej lewej pozycji. Zwycięskie kombinacje są wypłacane i znikają. W ich miejsce pojawiają się nowe obrazy. Kombinacje można tworzyć kilka razy w jednym spinie. To aktywuje mnożnik nagrody, który waha się od x3 do x7.

Dodatkowo slot wykorzystuje Wild i Scatter. Są wykonane odpowiednio w postaci ikony „W” i skrzyni. Pierwsza uzupełnia kombinacje do płatnych, zastępując brakujące symbole, druga aktywuje 12 darmowych spinów. Aby jednak uruchomić bonusowe spiny, konieczne jest, aby w dowolnym miejscu na polu pojawiły się co najmniej trzy symbole Scatter.

Tabela wypłat

  • niebieskie kamienie - x0,1/0,2/0,4/0,8; Tabela wypłat w Crystal Quest Arcane Tower
  • kamienie zielone i żółte - x0,1/0,2/0,5/0,9;
  • kamienie pomarańczowe i fioletowe - x0,2/0,4/0,6/0,1;
  • niebieski kryształ - x0,3/0,6/1/1,5;
  • zielony kryształ - x0,5/0,8/1,2/1,7;
  • czerwony kryształ - x0,6/0,9/1,4/2,1;
  • rycerz - x1/2/3/5;
  • gnom - x1/2/5/10/20.

RTP (procent zwrotu z całkowitych zakładów) - 96,17%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Crystal Quest Arcane Tower
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top