John Hunter and the Mayan Gods John Hunter and the Mayan Gods

John Hunter and the Mayan Gods - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: John Hunter and the Mayan Gods
Producent: Pragmatic Play
RTP: 96.46%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 2500
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny

John Hunter i interfejs bogów Majów Automat John Hunter and the Mayan Gods to oferta hazardowa od Pragmatic Play, stworzona 28 października 2020 roku. Wirtualne przygody w dżungli czekają na użytkownika na dziesięciu aktywnych liniach pięciobębnowego automatu. Tutaj, w internetowym towarzystwie Aborygenów, odbędzie się poszukiwanie niezliczonych skarbów.

Wysoki procent zwrotu automatu to 96,51%, najwyższy współczynnik to × 2500, darmowe spiny, specjalne znaki to nie jedyne zalety automatu. Z nami możesz w dowolnym momencie odkryć zalety automatu, przetestować jego funkcjonalność, zaczynając grać w John Hunter and the Mayan Gods za darmo z komputera lub gadżetu.

John Hunter i recenzja automatu Mayan Gods

Motyw przygodowy jest poszukiwany przez graczy, a animacja wysokiej jakości i doskonały zestaw opcji Zwycięża John Hunter i bogowie Majów tylko dodać do popularności maszyny wirtualnej. Natychmiast po kliknięciu „Start”, gracz usłyszy dyskretny akompaniament muzyczny, który można w razie potrzeby wyłączyć.

Na dziesięciu liniach wygrywających pojawią się kolorowe symbole odpowiadające tematyce urządzenia. Świątynie, złote maski, biżuteria, drogie naczynia - za pomocą tych zdjęć gracz otrzyma liczne nagrody. Może postawić od jednego centa do stu dolarów za każdą aktywną linię. Niezależnie od kwoty, maksymalna wygrana za udany spin wyniesie × 2500.

Jak grać w John Hunter and the Mayan Gods

John Hunter i specjalne postacie bogów Majów Przed rozpoczęciem procesu należy przestudiować panel sterowania, w którym gracz wybierze liczbę zaangażowanych linii, liczbę i nominał monet. Znajduje się tam również przycisk Start, sekcja z regułami oraz tabela z płatnościami.

Prosta rozgrywka Johna Huntera i Mayan Gods jest zrozumiała nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Po zakończeniu podstawowych ustawień możesz aktywować obrót pięciu bębnów. Dalsze działania - poczekaj do końca spinu i sprawdź wygrywające kombinacje. Jeśli są płatne opcje, na konto uczestnika zostaje przelana określona kwota.

Oprócz podstawowych zdjęć na ekranie urządzenia pojawi się Dziki Znak - obraz złotej maski. Ten symbol pojawia się tylko na środkowych trzech bębnach iw razie potrzeby zastępuje proste symbole. Temple Image - Scatter - można zapłacić w dowolnej pozycji. Wygrywa 2, 20, 50x zakłady. Przy minimum trzech jednostkach rozpoczyna się runda 12 darmowych spinów.

Tabela wypłat

  • podróżujący: × 10/× 25/× 50; John Hunter i Mayan Gods
  • książę: × 5/× 20/× 40;
  • smok: × 2/1 × 2,5/× 30;
  • pierścień: × 2/× 10/× 25;
  • nóż: × 1/× 5/× 20;
  • miska: × 1/× 5/× 20;
  • znaki na kartach: 0,5-10.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,51%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do John Hunter and the Mayan Gods
Wszystkie gry producenta Pragmatic Play
Back to top