Ice Joker Ice Joker

Ice Joker - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Ice Joker
Producent: Play'n GO
RTP: 96.23%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 3000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Ice Joker Automat do gry Ice Joker jest zabawą twórców Play'n Go. Zaprojektowany w klasycznym stylu, ale wyposażony w zaawansowane opcje. Slot został wydany 3 grudnia 2020 roku, jego RTP wynosi 96,23%. Dostawca uzupełnił standardowe siódemki i „paski” symbolami tematycznymi w postaci płatków śniegu i lodowego jokera. Każdy gracz może bez ryzyka zapoznać się z parametrami, o które w Ice Joker trzeba grać za darmo. W przypadku zakładów płatnych wybierz kasyno z naszego rankingu.

Recenzja automatu do gry Ice Joker

Automat przyciągnie fanów klasycznego 777. Ale wykorzystuje motyw zimowy. Zabawa odbywa się na 5 bębnach z 20 liniami. Nominał monet do zakładów waha się od 0,20 do 100 euro. Maksymalny współczynnik, na jaki można liczyć podczas gry, to x3000.

Jak grać w automacie Ice Joker

Prosta i wciągająca rozgrywka Ice Joker nie pozostawi nikogo obojętnym. Zachęcamy graczy do obstawiania Ice Joker wygrywa używając przycisku „Postaw”, a następnie obracaj bębnami za pomocą klawiszy strzałek. Dostępny jest również automatyczny tryb gry, podczas którego szczyty nie muszą regularnie aktywować spinów. Po każdym spinie można ułożyć kombinację, która jest wypłacana po ustalonych kursach. Aby to zrobić, należy upuścić co najmniej trzy identyczne symbole z lewej rolki. Jeśli pojawi się kilka kombinacji, wypłacana jest najbardziej opłacalna.

Bonus Ice Joker Głównymi elementami są wiśnie, cytryny, winogrona, śliwki, gwiazdki, batony i siódemki. Oprócz prostych ikon dostępne są specjalne symbole. Do Dziczy zostaje przydzielony lodowy joker. Zastępuje te zdjęcia, które nie wystarczą do zbudowania kombinacji. Wild pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Równolegle uruchamia 3 darmowe obroty, podczas których unieruchamia się w swojej pozycji i stopniowo rozciąga się wzdłuż całej pionu.

Rozrzut to płatki śniegu. Trzy elementy rozproszone na bębnach 1, 3 i 5 uruchamiają zimową ruletkę. Tutaj możesz zdobyć do 7 lodowych jokerów, które zostaną dodane do pola gry w losowej kolejności. Mogą uzupełniać kombinacje, za które naliczane są płatności.

Tabela wypłat

  • wiśnie, cytryny - x0,25/0,75/1,5; Tabela wypłat Ice Joker
  • winogrona, śliwki - x0,5/1/2,5;
  • „Bar” - x1/2,5/5;
  • gwiazda - x1,5/5/10;
  • 7 - x2,5/10/50.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,23%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Ice Joker
Wszystkie gry producenta Play'n GO
Back to top