Legend of Cleopatra Megaways Legend of Cleopatra Megaways

Legend of Cleopatra Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Legend of Cleopatra Megaways
Producent: Playson
RTP: 95.80%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 200704/6
Maks. wygrała: 6584
Funkcje: Darmowe spiny Megaways Sticky Wilds

Interfejs Legend of Cleopatra Megaways W grudniu 2020 roku zostaje zaprezentowany nowy automat do gry Legend of Cleopatra Megaways. Zostało wydane przez twórców Playsona, którzy postawili na oryginalność projektu i historyczną fabułę. Stopa zwrotu depozytu w slocie wynosi 95,84%. W trakcie obracania rolek powstają kombinacje nominałów kart, wizerunki starożytnych bogów i figurek, a także władcy Egiptu. Aby poznać wszystkie funkcje urządzenia, zaleca się najpierw zagrać w demo w Legend of Cleopatra Megaways.

Recenzja gry Legend of Cleopatra Megaways

Automat przyciąga uwagę swoją fabułą. Gracze trafią do starożytnego Egiptu, gdzie mogą otrzymać duże nagrody. Aby zwiększyć rentowność, do automatu wprowadzono 6 bębnów. Zamiast aktywnych linii stosuje się tutaj 200 704 warianty tworzenia płatnych kombinacji. Do zakładów jest dostępna 1 moneta. Jego wartość nominalna waha się od 0,2 do 100 dolarów. Maksymalny współczynnik wypłaty wynosi 6 584 x.

Jak grać w automacie Legend of Cleopatra Megaways

Automat jest łatwy do opanowania pomimo zaawansowanych opcji. Ale rozgrywka w Legend of Cleopatra Legend of Cleopatra Megaways wygrywa Megaways jest oryginalne i ciekawe. Przed rozpoczęciem należy obstawiać zakłady za pomocą przycisku „Zakład”, a następnie obracać bębnami, naciskając klawisz strzałki.

Podczas gry na boisku symbole będą się zmieniać. Jako podstawę wybrano Kleopatrę, nominały kart, wizerunki bogów Thota, Anubisa i bogini Bastet. Są opłacane według stałych stawek.

W automacie używany jest symbol Wild. Wybrał ikonę z napisem „Wild”. Nie buduje niezależnych kombinacji, ale uzupełnia brakujące zdjęcia i uzupełnia kombinację do nagrody. Wild pojawia się tylko na 2 - 5 bębnach.

Bonus Legend of Cleopatra Megaways Zaraz po zbudowaniu zwycięskiej kombinacji jest ona wypłacana i znika. Nowe ikony pojawiają się od zera, co pozwala na ponowne odebranie nagrody. Ponadto skarabeusz może pojawić się na górnej linii bonusowej podczas gry. Aktywuje mnożnik, zwiększając wypłatę.

Gdy w dodatkowej górnej linii pojawi się „Bonus”, uruchomionych zostanie 12 darmowych spinów. Podczas darmowych spinów aktywny jest mnożnik, który został aktywowany w grze głównej.

Tabela wypłat

  • 9, 10 - x0,1/0,15/0,30/0,50; Tabela wypłat Legend of Cleopatra Megaways
  • J, Q, A, K - x0,15/0,25/0,50/0,75;
  • Anubis - x0,40/0,75/1/2;
  • Bastet - x0,5/1/1,5/3;
  • To - x0,6/1,25/2/4;
  • Kleopatra - x2/4/7,5/20/40.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 95,84%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Legend of Cleopatra Megaways
Wszystkie gry producenta Playson
Back to top