20 Diamonds 20 Diamonds

20 Diamonds - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: 20 Diamonds
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 96.79%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: x200 000
Funkcje: Sticky Wilds

Interfejs 20 diamentów Kiedy gracze szaleją na punkcie stylu retro, powinni rzucić okiem na 20 Diamonds, internetowy automat do gry firmy EGT. Ten elegancki, piękny i dosłownie lśniący automat pozwala cieszyć się blaskiem klejnotów i uzyskać dobre wypłaty.

Jak rozpocząć grę? Nie możesz pobrać 20 diamentów za darmo, ale możesz uruchomić je w trybie demo na naszej stronie internetowej. Tutaj możesz również wybrać odpowiednie kasyno online spośród najlepszych, które oferuje najkorzystniejsze warunki do gry na prawdziwe pieniądze.

Gra 20 diamentów: interfejs i zasada działania

Szczególnie popularne są tak zwane numerowane maszyny tego producenta. Od już w 20 wygranych diamentów ich nazwa zawiera informację o liczbie wierszy. Tak więc w slocie 20 Diamonds strategia gry polega na aktywowaniu żądanej liczby linii z dwudziestu dostępnych. Na nich, na podstawie wyników spinów, tworzone są płatne kombinacje.

Obroty można rozpocząć w trybie normalnym lub automatycznym. Zakres stawek to 1-400 kredytów. To są optymalne parametry, z których część korzysta ten bułgarski dostawca. Zasady są jasne nawet dla początkujących, dlatego 20 Diamentów jest bardzo popularne w kasynach.

Ikony i informacje zwrotne

20 Diamentów do wypłaty Również tutaj proces tworzenia kombinacji jest prosty. Sądząc po mnożnikach, naprawdę opłaca się tu grać na prawdziwe pieniądze. Ponieważ ikony z czerwonymi, żółtymi i zielonymi kamieniami zwiększają stawkę do 100-krotności maksymalnej. Z niebieskim i liliowym - do 200. Diamenty podnoszą wygraną do 400, klejnotowe siódemki - do 1000 razy, gwiazdki - do 10 000.

Kombinacje liczone są od lewej do prawej. Ale liczona jest tylko najdroższa kolekcja tych na aktywnym torze.

Specyfikacja gniazda

Jak już wspomniano, parametry są typowe dla danego producenta. Ale dla wygody przedstawimy je również w formie tabeli:

  • linie: 20 (zawsze aktywne); Gra z 20 diamentami
  • bębny: 5;
  • maksymalny zakład: 400;
  • minimalny zakład: 20;
  • maksymalny współczynnik: x10000;
  • RTP: 95,79%.

Ale oprócz dużej wygranej możesz tu również trafić progresywnego jackpota. A nawet uzyskaj więcej korzyści dzięki obecności dzikich (7) i luźnych (gwiazd) znaków. Dzięki standardowym opcjom, które pozwalają uzupełniać kombinacje i osiągać zyski bez uderzania w tory.

Możesz podwoić wypłaty, nawet jeśli grasz w automaty 20 Diamonds za darmo, naciskając przycisk Gamble na panelu sterowania. W tym momencie przed graczami otwiera się oddzielne pole z losową kartą. prawidłowo nazwany kolor kilkakrotnie zwiększa jackpot. I w ten sposób możesz ryzykować aż do pierwszego błędu lub przeniesienia wygranych na saldo.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do 20 Diamonds
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top