2 Dragons 2 Dragons

2 Dragons - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: 2 Dragons
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: х15000
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

2 Interfejs Dragons

Gra 2 Dragons po raz kolejny udowadnia, że automaty z orientalnym motywem są poza konkurencją. A deweloperom z firmy EGT tym razem udało się zaprezentować graczom coś naprawdę niezwykłego. Tak, wizualnie ten automat jest podobny do innych kopii podobnego gatunku. Ale po pierwszym spinie różnice stają się zauważalne. Przede wszystkim dotyczy to systemu bonusowego, który można ocenić uruchamiając automat w trybie demo. W wielu kasynach online 2 Dragons zajmuje czołowe pozycje, a na naszej liście najlepszych klubów jest zdecydowanie taki, który oferuje najkorzystniejsze warunki do gry na prawdziwe pieniądze.

Ogólnie o automacie 2 Dragons

2 Dragons to internetowy automat do gry zaprojektowany w taki sposób, aby jego użytkownicy praktycznie natychmiast 2 smoki wygrywają z bonusem przeniesione do panowania cesarzy chińskich. Wynika to z czerwono-brązowego tła, na którym umieszczono 5 rolek. A także kolorowe postacie pasujące do fabuły.

Muzyka nie jest odtwarzana podczas obrotów. Ale możesz włączyć lub wyłączyć według własnego uznania dźwięki imitujące plecy starych jednorękich bandytów. Panel sterowania znajduje się na dole ekranu. Posiada klucze do jednoczesnego rozpoczynania spinów z wyborem zakładu. A także dla automatycznego uruchamiania, przełączania do trybu pełnoekranowego i przeglądania tabeli wypłat.

Symbole i mnożniki

2 Smoki - tabela wypłat Kombinacje są tutaj punktowane w standardowy sposób - od lewej do prawej. I składają się z nominałów kart z mnożnikami x5-100 i x10-200, znaków yin-yang i czerwonych latarni - x20-400, portretów Chinki - x50-500, wizerunków cesarza - x10-750.

Próbując zagrać w automat 2 Dragons za darmo, możesz oszacować, że mnożniki są dobre, a płatne kombinacje powstają dość często.

Specyfikacje slotu 2 Dragon

Opierając się na tym, co zostało powiedziane w recenzji w 2 Dragons, zwycięską strategią jest po prostu śledzenie swojego bankrolla. Dodatkowo podsumowujemy informacje o głównych cechach:

  • linie - 20; 2 znaki specjalne smoków
  • bębny - 5;
  • Maks. stopa - 400;
  • min. stawka - 20;
  • Maks. współczynnik - x15000;
  • gra ryzykowna - tak (standardowa runda z odgadywaniem koloru upuszczonej karty do podwójnych wypłat);
  • RTP jest ogłaszane na 96,28%.

Dodatkowe ikony to klasyczna para - Wild i Scatter. Nie mają ustalonych kursów. Pierwsza, w postaci złotego smoka, zastępuje wszystkie obrazy z wyjątkiem symbolu rozproszenia. A on z kolei jest reprezentowany przez srebrnego smoka, który uruchamia 15 darmowych spinów z bonusowym mnożnikiem x3.

Podsumowując, zauważamy, że pozytywnie oceniamy maszynę. Radzimy pobrać 2 Dragons za darmo, czyli uruchomić go w wersji demonstracyjnej w wygodnym formacie - z komputera lub telefonu komórkowego, aby zapoznać się z zasadami i funkcjami.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do 2 Dragons
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top