Ali Babas Luck Megaways Ali Babas Luck Megaways

Ali Babas Luck Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Ali Babas Luck Megaways
Producent: Red Tiger
RTP: 96.09%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 15625/6
Maks. wygrała: x20 336
Funkcje: Darmowe spiny Megaways

Ali Babas Luck Megaways_interface Automat do gry Ali Babas Luck Megaways został wydany w 2020 roku przez Red Tiger Gaming. Fabuła gry zbudowana jest wokół opowieści zaczerpniętej z baśni o znanej postaci - Ali Babie i jego zbójcach. Automat jest łatwy w obsłudze, a zakres stawek pozwala na zbudowanie własnej strategii dochodowej gry. Możesz zagrać w demo w Ali Babas Luck Megaways, korzystając z nieograniczonej liczby kredytów wydanych przez system w wysokości 1000 monet. Aby obstawiać prawdziwe pieniądze, wybierz jedno z zaufanych kasyn w naszym rankingu.

Recenzja gry Ali Babas Luck Megaways Slot

Pole gry automatu składa się z 6 bębnów, symbole są rozmieszczone w 4 rzędach. Szukaj zwycięskich kombinacji Ali Babas Luck Megaways_Win kursuje według 15625 wariantów. Symbolami automatu są obrazki z nominałami kart, pierścionek, wazon ze złotymi monetami, skrzynia, złodziej Ali Baba, jego ukochany. Niektóre z nich wypadają, zajmując jednocześnie 2 komórki na bębnie. Maksymalna możliwa wygrana to 20 336 monet. Aby sterować grą, musisz użyć przycisków na specjalnym panelu po prawej stronie pola gry. Za ich pomocą możesz dopasować wielkość stawki, zakręcić bębnami, zobaczyć zasady gry i rundy bonusowej, tabele wypłat.

Jak grać w automacie Ali Babas Luck Megaways

Ali Babas Luck Megaways_bonuses Gra Ali Babas Luck Megaways jest dynamiczna i może przynieść wiele wygranych. Każdy wygrywający symbol odblokowuje ten sam symbol na planszy, zmieniając się w złoty. Może zastąpić niektóre symbole na polu i przynieść więcej dopłat. Zwycięskie kombinacje obrazków powstają jednocześnie z 3 (czasem 2) lub więcej identycznych obrazków (do 6 w tym samym czasie). Każda taka kombinacja może przynieść wzrost stawki z x0,1 do x25.

Gdy na bębnach pojawią się jednocześnie 3 obrazki ze skrzynią, gracz otrzymuje nagrodę specjalną i 4 specjalne obroty Kołem Fortuny. Obróć go, aby zobaczyć, ile otrzymasz darmowych spinów.

Tabela wypłat i ogólna charakterystyka automatu

  • 10, J, Q - x0,1/0,2/0,3; Ali Babas Luck Megaways_paytable
  • K, A - x0,1/0,3/0,4/1,2;
  • pierścień, wazon - 0,3/0,6/0,8/1,5/3;
  • księżniczka - 0,5/1/2/4/8;
  • Ali Baba - 1/2/5/10/25.

Charakterystyka techniczna automatu do gry jest następująca:

  • min. stopa - 0,2;
  • Maks. stawka - 4;
  • min. współczynnik - 0,01;
  • Maks. współczynnik - 25;
  • gra ryzyka nie jest.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Ali Babas Luck Megaways
Wszystkie gry producenta Red Tiger
Back to top