Eye of Gold Eye of Gold

Eye of Gold - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3/5

Opis

Nazwa gniazda: Eye of Gold
Producent: Booongo
RTP: 95.69%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 25/6
Maks. wygrała: 1500
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Eye of Gold Automat Eye of Gold został opracowany przez specjalistów Booongo w 2020 roku. Jest wygodny w zarządzaniu i zapewnia szeroki zakres stawek. Grafika jest jasna i kolorowa. Temat - Starożytny Egipt. Możesz grać w Eye of Gold za darmo bez limitu kredytów demo, więc łatwo jest opracować własną strategię gry i przygotować się na opcje bonusowe. W przypadku zakładów płatnych wybierz niezawodne kasyno na naszej stronie internetowej.

Recenzja automatu Eye of Gold

Pole gry w automacie to 4x6, liczba linii to 25. Aby zapoznać się z zasadami gry, gracz otrzymuje Eye of Gold wygrywa 1000 kredytów demo. Symbolami maszyny są wizerunki kwiatu i ankh, starożytnych bóstw, dwóch królowych Egiptu oraz specjalne symbole. Jasną, nowoczesną grafikę uzupełnia dobrze dobrany akompaniament muzyczny. Zarządzanie, korekta stawki, przeglądanie tabeli wypłat odbywa się za pomocą przycisków na konsoli sterowania. Bębny można uruchomić w trybie automatycznym, naciskając przycisk „A” obok przycisku start. Za pomocą przycisków na panelu sterowania możesz regulować prędkość obrotową bębna, głośność dźwięku i wpływać na inne ustawienia.

Jak grać w automacie Eye of Gold

Premie do Eye of Gold Rozgrywka Eye of Gold jest dynamiczna i przynosi regularne wypłaty. Przyjmowane są zakłady od 0,25 do 60 monet. Maksymalna nagroda w grze, jaką możesz zdobyć, to x25. Wizerunek orła z napisem Wild to symbol, który może zastąpić większość symboli na polu. Dzięki temu częściej można uzyskać zwycięskie kombinacje. Obraz z okiem Horusa to Mistyczny Dziki Symbol. Może pojawić się w dowolnym momencie gry głównej lub dodatkowej. Może zastąpić kilka symboli na bębnach symbolami Wild. Symbol Scatter (obraz ze starożytnym grobowcem), który wypadł na pierwszym bębnie, w połączeniu z Mystic Wild na jednym z 2-6 bębnów, rozpoczyna serię 10 darmowych obrotów. Jeśli podczas nich Mystic Wild wypadnie na którykolwiek z bębnów, bęben ten „zawiesza się” do końca rundy darmowych spinów.

Tabela wypłat i ogólna charakterystyka automatu

  • Symbole egipskie - x0,4/1/2/5; Eye of Gold - tabela wypłat
  • wizerunki bogów Egiptu - x1/2/3/7;
  • Queens of Egypt - x1,6/3/7/25;
  • Dzikie logo - 2/4/8/30.

Cechy techniczne automatu do gier:

  • min. stopa - 0,25;
  • Maks. stawka - 60;
  • min. współczynnik - 0,4;
  • Maks. współczynnik - 30;
  • gra bonusowa - tak.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Eye of Gold
Wszystkie gry producenta Booongo
Back to top