Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: 100 Cats
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 100/5
Maks. wygrała: х1000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs 100 kotów 100 Cats to internetowy automat do gry, który został opracowany przez twórców z EGT specjalnie dla fanów futrzanych zwierzątek. Jest to zrozumiałe, ponieważ na boisku jest wiele ikon z kotami różnych ras. Czy jesteś gotowy, aby podziwiać? Czekaj, nie wiesz, jakie perspektywy otwierają się tutaj dla odnoszących sukcesy graczy. Aby jednak nie tracić czasu na zgadywanie, radzimy sprawdzić, która gra 100 Cats jest w akcji, stawiając zakłady i uruchamiając pierwsze obroty.

Interfejs i podstawowe ustawienia

Ekran zawiera standardowe pięć bębnów i symbole tematyczne ułożone w 4 rzędy. Oznacza to, że tutaj możesz 100 kotów wygranych uzyskać większy zysk, stawiając zakłady w zakresie 1-400 kredytów za pomocą klawiszy z odpowiednimi numerami. Służą również do uruchamiania spinów w trybie ręcznym. Aby rozpocząć automatyczne spiny, znajduje się przycisk z okrągłą strzałką.

Ponadto za pomocą panelu sterowania możesz włączać/wyłączać efekty dźwiękowe według własnego uznania. Przełącz na tryb pełnoekranowy i wyświetl tabelę wypłat. Warto również dodać, że w trybie demo możesz zagrać w automat 100 Cats za darmo bez rejestracji. Jest to wygodne do zapoznania się z zasadami i wybrania własnej taktyki obstawiania do gry na prawdziwe pieniądze w przyszłości.

Kombinacje i odrzut maszyny 100 Cats

Kombinacje nagród w maszynie to takie, w których znajduje się 3-5 identycznych elementów. Przypisano im następujące współczynniki:

 • x5-x100 i x5-x125 dla nominałów kart; 100 kotów duża wygrana
 • x10-x200 u kotów szarych i pręgowanych;
 • x25-x350 dla puszystych;
 • x25-x400 dla syjamskiego;
 • x50-x600 dla bieli i czerni;
 • x100-x1000 dla zdjęć z blondynkami.

Jak widać, strategia 100 kotów jest standardem. Konieczne jest zbieranie kombinacji, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że tylko jedna kombinacja jest liczona na jednym aktywnym torze - z najwyższymi mnożnikami.

Specyfikacja gniazda

W wielu kasynach online 100 kotów zajmuje najwyższe pozycje w lobby. Dlatego dla wygody przedstawimy główne parametry automatu w postaci tabeli:

 • linie: 100 (wszystkie są domyślnie włączone);
 • bębny: 5;
 • Maks. stawka: 500 kredytów;
 • min. stawka: 100;
 • Maks. współczynnik: x1000;
 • gra ryzykowna: tak;
 • jackpot: tak.

100 kotów - tabela wypłat Symulator używa ikony blond jako dzikiego symbolu, zastępując brakujące elementy. Jest też luźny znak w postaci logo, który umożliwia uruchomienie 10 darmowych spinów. A także wycieczkę ryzykowną z kartami, w której wszystkie płatności są podwojone, pod warunkiem, że użytkownicy odgadną, że kolor karty spadł na dodatkowe pole.

Podsumowując, należy powiedzieć, że pobierz 100 Kotów za darmo, gdyż automat w kasynie online dostępny jest w trybie standardowym z komputera PC lub z urządzeń mobilnych - w wersji przeglądarkowej na smartfona lub aplikację.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do 100 Cats
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top