100 Super Hot 100 Super Hot

100 Super Hot - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
2/5

Opis

Nazwa gniazda: 100 Super Hot
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 95.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 100/5
Maks. wygrała: х5000
Funkcje: Sticky Wilds

100 Super Hot interfejs 100 Super Hot to internetowy automat do gry i jeden z najbardziej udanych projektów retro firmy EGT. Ponieważ pozwala poczuć nostalgię za wcześniej popularnymi klubami lądowymi i wygrać naprawdę duży jackpot. Jak to możliwe, jeśli chodzi o klasyki hazardu? Elementarne, ponieważ gra 100 Super Hot ma do tego wiele specjalnych funkcji. Możesz być pewien - naprawdę jest taki upalny. Oznacza to, że pomimo swojej wizualnej prymitywności jest w stanie łaskotać nerwy.

Ogólne informacje o slocie: konstrukcja i zasada działania

100 Super Hot bonus Maszyna ta jest kolejnym hitem w serii numerowanych programów swojego producenta. Gdzie liczba w nazwie wskazuje liczbę wierszy przewidzianych do tworzenia kombinacji. Nazywają to hitem, ponieważ ma wiele innych funkcji. Na przykład format pola to 5x4 i szeroki zakres stawek, gdzie minimum to 1 kredyt, a maksymalny do 500.

Jeśli chodzi o projekt, jest bardzo skuteczny. W trakcie spinów na ekranie szaleją płomienie, potwierdzając, że gra zapowiada się naprawdę gorąco. Nawet jeśli grasz za darmo na automacie 100 Super Hot w celach informacyjnych. Tryb demo to dobre rozwiązanie dla początkujących graczy, którzy potrzebują przygotowania przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze.

Kombinacje symboli w maszynie

W 100 Super Hot strategia jest jasna nawet dla początkujących - tutaj musisz zebrać kombinacje tych samych symboli. Wypłaty 100 ustawień Super Hot obliczane według przypisanych mnożników:

 • x10-x100 dla cytryn, wiśni i pomarańczy;
 • x20-x200 na śliwki i arbuzy;
 • x20-x400 na kiście winogron;
 • x40-x1000 dla siódemek;
 • x500-x5000 w gwiazdach.

Same kombinacje obrazów w maszynie powstają w standardowy sposób - od lewej krawędzi do prawej. I zawsze płaci się tylko jedną kombinację na linię - najdroższą.

Specyfikacja gniazda

W wielu kasynach online 100 Super Hot zajmuje najwyższe pozycje. W skrócie jego parametry można przedstawić w postaci tabeli:

 • linie: 100;
 • bębny: 5;
 • Maks. stawka: 500;
 • min. stawka: 100;
 • Maks. współczynnik: x5000;
 • gra ryzykowna: tak;
 • jackpot: tak.

100 super gorących wypłat Przypomnij także o dostępności bonusów i jackpotów. Więc ostatni tutaj jest progresywny. Oznacza to, że sumuje się z wszystkich zakładów graczy. Dodatkowe funkcje obejmują opcje Scatter i Wild. Gdzie luźna kwestia wypłaty dywidend bez wchodzenia na tory nagród jest przypisana do zdjęć z gwiazdkami. A dziki, który pozwala na zestawianie kombinacji, jest przeznaczony dla wspomnianych już czerwonych siódemek.

Nie możesz pobrać 100 Super Hot za darmo, ale możesz wypróbować wersję demonstracyjną na naszej stronie internetowej. Zwracamy również uwagę na najlepsze kasyna online z tym automatem, w którym możesz grać na pieniądze.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do 100 Super Hot
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top