Action Money Action Money

Action Money - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Action Money
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: х20000
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

Interfejs Action Money Action Money to internetowy automat do gry opracowany przez programistów EGT zainspirowany pomysłowością i intuicją pracowników wymiany walut. Ci dealerzy, którzy są w stanie zawrzeć miliony transakcji i zarobić solidne dywidendy. Co z tego wynikło, widzisz. W wielu kasynach online gracze cieszą się zainteresowaniem Action Money, ponieważ pozwalają im dobrze się bawić i otrzymywać solidne wypłaty.

Cechy interfejsu i sterowania w gnieździe

Premie pieniężne akcji Action Money działa jak magnes na pieniądze. Możesz się o tym przekonać, stawiając zakłady w przedziale 1-400 kredytów i uruchamiając ikony obrotów na 5 bębnach. Klawisze funkcyjne znajdują się u dołu ekranu i służą do obsługi wszystkich ustawień. Wśród nich są takie, które służą do włączania trybu pełnowymiarowego, włączania efektów dźwiękowych, automatycznego obracania, a także przeglądania informacji o zasadach gry i mnożnikach.

Możesz zagrać w darmowy automat Action Money na naszej stronie w trybie demo. Oferujemy również naszym gościom listę niezawodnych kasyn, w których można obstawiać za pieniądze.

Symbole i animatory karabinu maszynowego

Aby tworzyć kombinacje na liniach maszyny, musi pasować od 3 do 5 identycznych obrazów. W Action Money strategia jest bardzo Gra akcji z ryzykiem pieniężnym proste - musisz zebrać maksymalnie identyczne symbole. Przypisuje im się następujące współczynniki:

 • х5-х100 dla ikon z kartami bankowymi, torbami i pakietami pieniędzy;
 • x10-x200 - z ochroną, wieżowcem i samochodem;
 • х2-х1000 - z sekretarkami i szefami;
 • x10-x10000 dla mężczyzn z cygarami;
 • x40-x12000 (x300-x20000) dla zdjęć z ważnymi dokumentami.

W tym samym czasie facet z cygarem i papierami w slocie wykonuje opcje Wild i Scatter. Tam, gdzie tak zwany dziki pozwala budować kombinacje na najbardziej dochodowe, a luźne - na uruchamianie darmowych spinów.

Specyfikacja gniazda

Aby uniknąć rozpraszania graczy podczas gry, sugerujemy rozważenie głównych parametrów. Dla wygody w formie tabeli:

 • linie: 20 (stałe);
 • bębny: 5;
 • Maks. stawka: 400;
 • min. stawka: 20;
 • Maks. współczynnik: x20000;
 • gra ryzykowna: tak;
 • jackpot: tak.

Tabela wypłat Action Money Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, oprócz symboli Wild i Scatter, jest losowanie jackpota. Plus wzrost płatności w rundzie ryzyka za pomocą kart i przejście do rundy bonusowej, w której rozgrywane są super nagrody.

Pod koniec recenzji zauważamy, że nie możesz pobrać Action Money za darmo, ale możesz grać z telefonu komórkowego, jeśli wybrane kasyno online ma wersję na smartfona lub aplikację do pobrania.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Action Money
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top