Burning Hot EQ Burning Hot EQ

Burning Hot EQ - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Burning Hot EQ
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: х6000
Funkcje: Darmowe spiny Walking Wilds Jackpot

Interfejs Burning Hot EQ Burning Hot EQ to internetowy automat do gry, który jest rozwiązaniem dla tych, którzy równie lubią emocje i pyszne owoce. Powiedz, że w tym temacie jest wiele opcji oprogramowania? Tak, ale nie zapominaj, że jest to pomysł twórców EGT. Kto naprawdę wie, jak zaskoczyć graczy, tworząc coś naprawdę ekskluzywnego w oparciu o szablon sprawdzonych motywów. Co więcej, dotyczy to nie tylko wielkości wypłat, choć zapowiadają się po prostu znakomicie. Ale nadal zalecamy, aby najpierw spróbować zagrać w automat Burning Hot EQ za darmo, aby docenić wszystkie zalety tego procesu.

Interfejs i ogólne wrażenia z automatu

Wygrana Burning Hot EQ Jak na prawdziwie „gorącą” kopię przystało, Burning Hot EQ zaprojektowano w bardzo prosty sposób. Na polu 5x3 znajdują się duże obrazy odpowiadające motywowi owocowemu. Nie ma akompaniamentu muzycznego. I tylko podczas spinów słychać stukanie, które imituje obracanie się bębnów. Jak jednoręcy bandyci ze starych klubów lądowych.

Panel kontrolny zawiera przyciski do wyboru zakładu. Jednoczesne naciśnięcie uruchamia obroty. Niebieski przycisk po lewej stronie umożliwia zdefiniowanie kwoty składki. A „i” otwiera tabelę wypłat, w której znajdują się ikony z przypisanymi współczynnikami.

Symbole i mnożniki

W Burning Hot EQ strategia jest bardzo prosta. Kombinacje są tutaj tworzone w standardowy sposób - od lewej do prawej. I można je utworzyć z tych samych obrazów:

  • z pomarańczami, śliwkami, wiśniami i cytrynami - mnożniki x20/60/200; Zasady Burning Hot EQ
  • z dzwoneczkami - x40/100/400;
  • z kiściami winogron i arbuzów - x80/200/1000;
  • z siódemkami - x20/100/400/6000.

Oprócz standardowych obrazów w kasynie Burning Hot EQ, na ekranie mogą pojawić się jednocześnie 3 specjalne obrazy. To pierwszy punkt rozproszony w postaci gwiazdy o stałym mnożniku x800. Drugi ma postać znaku dolara, który zwiększa kurs o 120/800/4000 razy. Obie nie są powiązane z liniami i pozwalają na uruchomienie darmowych spinów. Jest też dziki z liściem koniczyny. Nie ma kursów, ale ma funkcję zastępowania innych ikon, gdy pojawią się na 2, 3, 4 bębnie.

Specyfikacja gniazda

Dla wygody rozważmy główne parametry automatu Blazing Jackpot. Więc:

  • linie - 20 (stałe);
  • bębny - 5;
  • maksymalna stawka wynosi 100 kredytów;
  • minimalna stawka wynosi 1;
  • maksymalny współczynnik - x6000;
  • RTP - 96,45%.

Tabela wypłat Burning Hot EQ Dodatkowo istnieje tryb autostartu spinowego. A także runda ryzyka z kartami. Aktywuje się poprzez kliknięcie w napis „Double”, który pojawia się w oknie z wygraną kwotą. I pozwala uzyskać 2 razy duże dywidendy, odgadując kolor upuszczonej karty.

Nie możesz pobrać Burning Hot EQ za darmo, ale jak wspomniano powyżej, możesz go uruchomić w trybie demonstracyjnym na naszej stronie internetowej. Mamy również najlepszy wybór kasyn online z tym automatem w lobby - sugerujemy wybranie najbardziej niezawodnego.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Burning Hot EQ
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top